• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z kolorem żołędzi po operacji

anonim12221

New member
Dzień dobry jestem już prawie 2 tygodnie po operacji częściowego obrzezania (usunięcia stulejki) i wszystko się pięknie goi na wizycie kontrolnej tydzień temu lekarz nie miał zastrzeżeń. Martwi mnie jednak fakt iż mój żołądź jest w odcieniu zielonym a nawet takim zielono żółtym. Czy wie ktoś czym może być to spowodowane
 

anonim12221

New member
Zielonym??? O takim kolorze to ja nie słyszałem w żadnej chorobie. Myjesz go?
Tak tak myje i odkażam. Coś wyczytem w internecie o nadmiarze mastki ale szczerze nie wydaje mi się. I zapomniałem dodać że on raczej taki nie byl i w tym momencie też nie jest ale zauważyłem to 1 raz jakoś wczoraj a dzisiaj parę godzin temu tez ale to tak tylko na chwilę wychodzi na to bo później już tak nie jest i zmienia kolor na swój właściwy wygląda to trochę jakby krew do niego nie dochodziła w pewnych momentach ale nie rozumiem tego dlaczego mogło by się tak dziać do tego w momencie gdy tak się dzieje to jest taki jakbym stracił dotyk jakby rzeczywiście nie dochodziła krew.
 

Zib33

Active member
Naprawdę dziwne. Wszelkie niedokrwienia powodują raczej siny kolor. Ale obrzezanie nie powinno powodować niedokrwienia żołędzi, chyba że jakaś mega opuchlizna naciska na żyłę...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry