• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z erekcja w głowie ?

Łukasz81

New member
Mam na imię Łukasz niedawno skończyłem 40 lat od jakiegoś czasu dzieje się coś złego zemną . Mam ochotę na sex z partnerką ale ostatnio coś mi albo opada albo nie staje, nie wiem czy to przez moje oczekiwania które są zawyżone czy przez to co się w mojej głowie rodzi ale odbija mu się to na całym życiu . Na początku były różne zabawy ,rozmowy o bieliźnie , nakręcanie się, kochaliśmy się po parę razy na dobę , ale powoli wszystko stygło, moja ukochana przedtem nawet podczas miesiączki , robiła mi loda ,o ja to hasło, czy masowała penisa stopami rękami, a teraz. Nic z tych zeczy loda nie moge się doprosić a o reszcie zapomnij.
Pokochamy się raz na jakiś czas i to tylko wieczorem jak jej córka pójdzie spać bo tak to nie ma chwili intymności. Na przykład ostatnio była szansa w dzień się pokochać ja nakręcony a ona mi mówi wieczorem, a wieczorem nim córeczka poszła spać było tak późno że partnerka też, ja WKU....... Nie mogłem spać a rano do roboty, i tak dzień na ścisku dupy. Wieczorem dobieram się do niej a ona mi gada jakiś głupoty o że z kosmosu i co opadł, ona poszła spać a ja wkurwiony znów nie spalem. Zasnąłem kolo 4:30 a o 6 bud ok, cały dzień męczarni, wieczorem kładę się do łóżka a ona chce się kochać ja mimo podniecenia w głowie mam że to za ostatnie razy a że szybko bo chce iść spać , oczywiście że znowu laski nie będzie bo coś tam coś tam i nawet mi nie stanol, poszedł ochłonąć pałac papierosa jak wróciłem przytuliła się mocno,. Myślę nie dała za wygraną , nie jednak poprostu zasnęła. A ja znów wkur..... Nie śpię a rano do roboty. Tylko proszę nie piszcie żeby sobie walił konia bo to też nie idzie przez to wszystko.
 

AGv

Active member
DE czyli dysfunkcja erektylna może mieć różne podłoże - przemęczenie w pracy też. Biorąc pod uwagę twój wiek, jest sens zrobić wyniki - lipidogram, cukier, testosteron wolny i ogólny. Sprawdź czy nie masz nadciśnienia?
_______
Co już z istniejących na rynku "wspomagaczy" już stosowałeś? Z jakim skutkiem?
_______
Jeżeli obojgu z was zależy na tym związku, czy rozważacie wizytę u seksuologa?
 

Łukasz81

New member
DE czyli dysfunkcja erektylna może mieć różne podłoże - przemęczenie w pracy też. Biorąc pod uwagę twój wiek, jest sens zrobić wyniki - lipidogram, cukier, testosteron wolny i ogólny. Sprawdź czy nie masz nadciśnienia?
_______
Co już z istniejących na rynku "wspomagaczy" już stosowałeś? Z jakim skutkiem?
_______
Jeżeli obojgu z was zależy na tym związku, czy rozważacie wizytę u seksuologa?
Wyniki mam ok a wspomagaczy próbowałem i wychodzi na to że problem jest w głowie , nie rozmawialiśmy o tym jeszcze . Doprowadza mnie ta sytuacja do strasznych stanów ja już czuję w sobie potężny żal , zdenerwowanie i wiem że nie powstrzymam się od bycia powiedzmy to otwarcie chamskim. Nie mówiąc już o tym że lepiej nie wchodzić mi w drogę. Wstyd się przyznać ale jestem DDA i jedynym sposobem reakcji jaki znam na wszystkie stresujące zeczy jest przemoc . Chce również podkreślić że nigdy nie zdążylo mi się kierować jej do kobiet ani bliskich zawsze do osób 3 niczemu tak naprawdę nie winnych.
 

AGv

Active member
Możliwe twoja kobieta stosuje leki na depresję lub antykoncepcję hormonalną - obniżają libido.
Możliwe ona nie jest szczęśliwa z tobą ( w tej chwili), ma do ciebie żal, jest zmęczona rutyną i szarością
 

mati12

Well-known member
Oddajcie babci dziecko by się zaopiekowała Zabierz swoją kobietę na jakąś kolację,kino, jakieś winko może twoja kobieta wtedy poczuje klimat i nabierze ochoty tak jak kiedyś przy okazji porozmawiać na spokojnie powspominać dawne, lepsze czasy
 

Łukasz81

New member
Możliwe twoja kobieta stosuje leki na depresję lub antykoncepcję hormonalną - obniżają libido.
Możliwe ona nie jest szczęśliwa z tobą ( w tej chwili), ma do ciebie żal, jest zmęczona rutyną i szarością
Nie stosuje leków , może ma żal że klucimy się o dzieci , bo obydwoje jesteśmy rodzicami ale nie wspólnych dzieci , ona ma córkę 11lat a ja córkę i syna po 9,5
Oddajcie babci dziecko by się zaopiekowała Zabierz swoją kobietę na jakąś kolację,kino, jakieś winko może twoja kobieta wtedy poczuje klimat i nabierze ochoty tak jak kiedyś przy okazji porozmawiać na spokojnie powspominać dawne, lepsze czasy
Nie możemy tak zrobić bo babcie nie żyją a nie są to nasze wspólne dzieci ja mam córkę i syna po 9,5 roku a ona córkę 11 , jak coś takiego zaproponowałem że moja siostra ich weźmie a my gdzieś na weekend skoczymy to posłyszałem że nie będzie narażać swojej córki na stres bo ja mam kaprys .
 

latek777

Active member
Prawda jest taka że ?
jeśli na niczemu niewinnych ludzi kierujesz swoją agresję bo masz problem ze wzwodem to się zastanów chłopie sam nad sobą....takich ludzi zwyczajnie nikomu nie jest żal bo zachowujesz się jak burak, już nie będę o tym wspominał, ze jak trafisz kiedyś na kogoś kto se w kasze nie da dumchać to zwyczajnie możesz zebrac solidny wpierdol, który ci się należy za takie zachowanie i przemoc wobec ludzi którzy nic nie sa tobie winni
 

Łukasz81

New member
jeśli na niczemu niewinnych ludzi kierujesz swoją agresję bo masz problem ze wzwodem to się zastanów chłopie sam nad sobą....takich ludzi zwyczajnie nikomu nie jest żal bo zachowujesz się jak burak, już nie będę o tym wspominał, ze jak trafisz kiedyś na kogoś kto se w kasze nie da dumchać to zwyczajnie możesz zebrac solidny wpierdol, który ci się należy za takie zachowanie i przemoc wobec ludzi którzy nic nie sa tobie winni
Nie ty jesteś od oceniania czy mi się należy ..........czy mi się nie należy. Zrozum najpierw definicje frustracji a później porozmawiamy ludzie mają różne problemy. Poza tym jestem osobą DDA i uwierz mi że nie wiesz jak to jest . Ale oczywiście masz prawo do wyrażenia swojego zdania .
 

latek777

Active member
Nie ty jesteś od oceniania czy mi się należy ..........czy mi się nie należy. Zrozum najpierw definicje frustracji a później porozmawiamy ludzie mają różne problemy. Poza tym jestem osobą DDA i uwierz mi że nie wiesz jak to jest . Ale oczywiście masz prawo do wyrażenia swojego zdania .
każdy ma problemy, a tobie zwyczajnie wydaje sie, że jesteś pępkiem świata, ja też mam swój bagaż, uwierz, że niektózy mają o wiele gorsze problemy niż ty i jakoś nie obrywa się za to niewinnym osobom, chłopie masz swoje lata weź pomyśl nad swoim zachowaniem....
 

Łukasz81

New member
każdy ma problemy, a tobie zwyczajnie wydaje sie, że jesteś pępkiem świata, ja też mam swój bagaż, uwierz, że niektózy mają o wiele gorsze problemy niż ty i jakoś nie obrywa się za to niewinnym osobom, chłopie masz swoje lata weź pomyśl nad swoim zachowaniem....
Właśnie nad sobą pracuje żeby tak nie było. Ale ja nie chcę się tutaj licytować . Tylko szukam rozwiązań jak zapanować nad sobą i wrócić do normy. A uwierz mi nawet terapeutka i psycholog stwierdzili że po tym jak byłem workiem treningowym ojca alkoholika który prał mnie kilka razy w tygodniu od 6 roku z pięści to i tak sobie radzę z agresją i sobą. Ale nie o tym tu mowa i nie będę się licytował. Pozdrawiam
 

latek777

Active member
Właśnie nad sobą pracuje żeby tak nie było. Ale ja nie chcę się tutaj licytować . Tylko szukam rozwiązań jak zapanować nad sobą i wrócić do normy. A uwierz mi nawet terapeutka i psycholog stwierdzili że po tym jak byłem workiem treningowym ojca alkoholika który prał mnie kilka razy w tygodniu od 6 roku z pięści to i tak sobie radzę z agresją i sobą. Ale nie o tym tu mowa i nie będę się licytował. Pozdrawiam
ja rozumiem wszystko i współczuje, ale nie masz prawa wyżywać się na nic niewinnych ludziach
 

Podobne tematy

Do góry