• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z brązową zmianą na penisie

Witek234

New member
Witam, mam problem który dręczy mnie od tygodnia, mam stulejke od małego i nic z nią nie robiłem do dzisiaj bo mam złe wspomnienia, lekarz na siłe ściągał skórkę (mam 23 lata) zdecydowałem się w końcu na zabieg, mam wizytę u urologa muszę z nim przegadać ten temat, ale niepokoi mnie ta brązowa plamka na penisie co to może być na dole zdjęcie, dodam że nie mam innych zmian jedynie co ale to normalne boli mnie żołądź przy dotyku, i czasem coś zaswedzi poszczypie ale nie wiem czy to przewlekłe zapalenie.

 

flader

Active member
Bardzo trudno powiedzieć. To jest coś co powinien zobaczyć lekarz, a bardzo możliwe że zostaniesz skierowany do dermatologa, bo to zmiana skórna. Nie stresowałbym się na zapas, to może być zwykłe przebarwienie jakie może się pojawić na każdej części ciała. W końcu jest to najzwyklejsza skóra.
 

Zib33

Active member
Moim zdaniem zwykłe przebarwienie. Skoro idziesz do lekarza to zwróć mu na to uwagę, rozwieje wątpliwości.
 

Witek234

New member
Też mi się wydaje że przebarwienie, ogólnie nie ma chyba takich zmian rakowych na penisie oprócz czerniaka? A to na pewno nie będzie czerniak z tego co widzę, i w sumie takie pytanie mam jeszcze bo nie wiem czy tylko ja tak mam, że właśnie boli mnie przy dotyku żołądź odkąd pamiętam, ale ogólnie np jak czasem się wysikam to poszczypie poboli no ale nie zawsze zależy chyba od tego co wypije no i czasem czuje taki punktowy ból w różnych miejscach żołędzia który trwa sekunde albo pare, oprócz tego mam taki jakby stały ból żołędzia który nie przeszkadza mi jakby był opuchnięty ale nie do końca. Nie wiem czy to normalne objawy przy stulejce od tylu lat. Zobaczymy co powie lekarz ale wizyta za miesiąc dopiero, na razie mnie głównie niepokoi ta zmiana brązowa
 

amenek5

Active member
Może to być zwykle przebarwienie, albo co śmieszniejsze jakas mała blizna, też taka mam po kiedyś przycialem sobie skórkę rozporkiem. Jak to zrobiłem to nie wiem, ale właśnie po tej mini ranie zostało mi też takie jakby przebarwienie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry