Problem z blizną!

Kilerek7

New member
Cześć, jestem 3 miechy po operacji skrzywienia, w końcu po pozwoleniu na seks zacząłem działać i niestety klapa, otóż podczas zakładania prezerwatywy blizna się zawija co powoduje pierścień u dołu, muszę naciągać na nią gumkę, ale wtedy dostaje się powietrze a w gumce wygląda to komicznie. Czy ktoś miał taki problem, bo wydaje mi się, że blizna nigdy już się nie wstąpi dobrze. No nie sądziłem, że tyle czekania i coś takiego mi w stosunku będzie przeszkadzać.
 

Kilerek7

New member
Imgur - przesyłam foto, wygląda to masakrycznie, na zdjęciu użyłem Durex Classic 56 mm i nawet z nawilżeniem skóra się zwija ku dołowi i żeby ją przejść muszę naciągnąć tak jak na zdjęciu, czy to idzie blizną? czy za dużo skóry zostało po operacji?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Poczytalem trochę twoich postów kolego i myślę ze za dużo się przejmujesz każdym szczegółem. Zamiast po operacji jaka przeszedles relaksowac się i używać sprzętu skoro w końcu możesz to ty się przejmujesz pierdolami. Albo za dużo pornoli się naogladales z idealnymi pisiorami i szukasz dziury w calym. Skora ci się zwija bo masz taki napletek. Obrzezaj sie całkowicie problem zniknie. Ważne ze masz prostego i nie masz stulejki, czyli jesteś zdrowy. A to jak kutas wygląda w gumie... to nie pokaz mody! W gumie dupczysz a nie pozujesz na ściance :D
 

Kilerek7

New member
Nie chcę się obrzezać, przed operacją nie miałem takiego problemu, nie chodzi mi o wygląd ale o to, że gumka może pęknąć przez tą fałdę, wydaje mi się, że powstaje ona dlatego, że po usunięciu wędzidełka, napletek zsuwa się bardziej co powoduje powstanie fałdy na środku, wcześniej wędzidełko trzymało skórę przy żołędziu. Ogólnie teraz ciężko mi gumę nawet założyć, bo muszę ominąć fałdę, co powoduje dostanie się powietrza do środka. Cieszę się, że penis jest prosty i wszystko ok wizualnie, ale w sexie ta fałda mi przeszkadza, bo nie mogę wejść w partnerkę do końca, bo to zawadza.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale na to nic nie poradzisz juz. Przecięli wędzidełko wiec skora cofa się dalej. Bez gumy układa się sama naturalnie, ale z guma juz nie. Póki było wędzidełko skora była napięta i nie przesuwała się w takim stopniu. Teraz skora jest luźna, guma obcisla i taki efekt. Możesz kombinowac przy zakładaniu gumy, może np pierw naciąg skore jedna ręką w stronę podbrzusza i wtedy rozwin gumę. Albo jeszcze inaczej. Znajdź swój sposób jeżeli takowy jest.
 

Kilerek7

New member
Czyli jednak popełniłem błąd z wędzidełkiem, ogólnie chciałem je przyciąć a się okazało, że jest usunięte. Może tak musiało być nie wiem, z początku myślałem czy to nie blizna, ale zgadzam się z tobą, że to jednak skóra jest luźna. Na dany moment nie mogę współżyć bez gumek, myślałem o rozmiarach xxl ale pewnie też będzie ten sam problem, nie wiem jaką technikę zastosować, chyba albo ściąganie do końca jak mówisz albo jakoś przejść tą skórę pod żołędziem. Nie sądziłem, że aż taki problem mnie spotka, masakra jakaś.
 

wawel1234

New member
Też mam taką fałdę i do tej pory mi nie przeszkadzała. Fakt że zakładanie gumy było trudniejsze ale bez przesady.
Teraz miałem usuwane wędzidełko ale nie jestem jeszcze w stanie przetestować ani nic powiedzieć bo jeszcze mam szwy.
 
Do góry