• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prawie rok po zabiegu - proszę o porady

MichuMichu

New member
Witajcie,

jestem prawie rok po usunięciu stulejki całkowitej. Zmiana jest ogromna. To zabawne, ale przed zabiegiem nigdy nie widziałem swojego żołędzia, a byłem już grubo po 20-tce. :)

Wciąż są jednak problemy:
  • Ciasna skóra
    Nie jestem nawet pewien czy osiągam pełen wzwód, bo skóra jest naciągnięta do maksimum, jakby jej brakowało. Nie jest to przyjemne, a dodatkowo często jądra mi uciekają z moszny do góry (że widać ich wypukłość w podbrzuszu). Dzieje się to najczęściej po orgazmie, ale nie tylko. Nawet w stanie spoczynku jądra lubią uciekać w górę. Nie lubię tego, bo... penis wydaje się wtedy bardzo krótki :)[/*:m:2q5tz02s]
  • Obolała skóra
    Miejscami skóra boli przy dotyku, zwłaszcza na linii szycia.[/*:m:2q5tz02s]
  • Blizny
    Penis nie wygląda tragicznie, ale mogłoby być dużo lepiej. W okolicy wędzidełka jest taki balonik, a linia szycia jest wyraźnie widoczna. Oprócz tego są dziury po szyciu dookoła.[/*:m:2q5tz02s]
Czy spotkaliście się z podobnymi objawami pooperacyjnymi? Czy mogę coś z nimi zrobić? Chciałbym uniknąć ponownego zabiegu, ale jeśli to ma mi pomóc, to się zdecyduję.
 

Podobne tematy

Do góry