• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

prawie 6 tygodni po zabiegu

Marekk1

New member
Witam mam pytanie do osób które już przeszły obrzezanie.

Zabieg robiłem u dr Tondla w Poznaniu.

Mija prawie 6 tydzień od zabiegu, szwy mi wypadły ( ostatnia tydzień temu ) zaczałem smarować maścią na blizny. Mam taki problem że podczas wzwodu nie mogę osiągnąć pełnego z tego powodu że skóra napina się tak mocno że albo odpuszczam albo organizm samoczynnie przestaje ponieważ ta skóra tak ciągnie. Miał ktoś tak? Uczucie jest takie jakby zaraz w miejscu szycia miało to wszystko pęknąć w pizdu. Z 3 cm brakuje do wzwodu sprzed zabiegu.

Ostatnio udało się ulżyć ale starałem siętrzymać taki poł wzwód bo by mi chyba ta skóra pękła.

Jestem po obrzezaniu całkowitym + usunięcie wędzidełka.
 
jaki styl zabiegu miales zrobiony? serio szwy siedzialy 6 tyg? od conajmniej 2 tyg powinienes ostro smarowac blizne, zmieknie, skora powinna sie dostosowac. Zdjecia pomoglyby nam w ocenie skali problemu :)
 

Marekk1

New member
Zrobię jak będę w domu. Blizny wyglądają pięknie jak to zawsze u doktora.

Tak ostatnia szew przy wędzidełku niedawno wyszła, kilka sam wyciągnałem. Doktor kazał nie ruszać
 

Marekk1

New member
Ciężko mi zdjęcie zrobić tak ciągnie...

https://imgur.com/a/Q9wDx

Nie dość że dziwnie się gruby robi od żołądzia po reszte to tak wygląda jakby zaczynał grubnąć bo bardziej się wysunąć nie może. Zobaczymy za tydzień będę smarował 3x dziennie
 

Podobne tematy

Do góry