• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poznań - gdzie high&tight

piciu1988

Active member
cześć,
u którego lekarza obrzezać sie jeśli chcę mieć ładnie wizualnie zrobione obrzezania high&tight?
wiem, zalezy od penisa jak będzie wyglądał po ale moze któregoś z lekarzy polecacie szczególnie?
 

piciu1988

Active member
Zdecydowane i potwierdzone.
W połowie grudnia dr Tondel wykona u mnie obrzezanie.
Ogólnie zdecydowany jestem na high&tight, czy ktoś nie poleca tej metody z jakiejś konkretnej przyczyny? Myślę nad tym aby poprosić, by było to high ale nie takie wysokie, coś między high a low, co Wy na to?

Zdjęcia przed zabiegiem mojego penisa:
 

piciu1988

Active member
A masz problem czy estetycznie robisz? Nie pchaj się pod nóż jak nie trzeba
Wygląda jakbym nie miał problemu. Stulejkę miałem w dzieciństwie. Aktualnie problemu ze ściągnięciem napletka nie mam ale jest on bardzo ciasny i odczuwam pewien dyskomfort w pełnym wzwodzie. Na zdjęciu jest chwilę po wzwodzie i dlatego widać nawet żołądź, zazwyczaj napletek jest dłuższy.
 

mati12

Well-known member
Tak jak wyżej jeżeli nie ma takiej potrzeby nie rób Żebyś później nie żałował Jak wygląda we wzwodzie ze ściągniętym napletkiem?
 

nope

Well-known member
Na moje to tak: Jak uciska i jest problem przy stosunkach itd to tnij. Jak nie to lepiej nie. Wybrales dobrego lekarza który ładnie szyje i daje wybór czy chcesz high czy low. Uwazam tez ze styl co chcesz zrobić też jest dobry i moim zdaniem najlepszy. Jezeli piszesz ze czsem jest problem ze sciagnieciem napletka to jak dla mnie problem istnieje i sam sie nie rozwiąże.
 

piciu1988

Active member
Na moje to tak: Jak uciska i jest problem przy stosunkach itd to tnij. Jak nie to lepiej nie. Wybrales dobrego lekarza który ładnie szyje i daje wybór czy chcesz high czy low. Uwazam tez ze styl co chcesz zrobić też jest dobry i moim zdaniem najlepszy. Jezeli piszesz ze czsem jest problem ze sciagnieciem napletka to jak dla mnie problem istnieje i sam sie nie rozwiąże.
Dzięki za mądre słowa!
 

nope

Well-known member
Jak ktos sie do tego przymierza i ma zamiar to zrobic to juz lepiej mu doradzić dobrze gdzie i jak żeby miał dobrze przetarte szlaki. Lekarz też oceni czy jest stulejka czy nie. Ja zylem z podobny zwężeniem i wiem że to nie jest super komfortowe życie i tyle.
 

Podobne tematy

Do góry