• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Powodzenie operacji....

Dzisiaj rano miałem operacje prostowania penisa metoda essed schröder. Właśnie rozmawiałem z lekarka o zleceniach itd czyli opatrunek do jutra, cewnik do soboty i w sobotę mam też wyjść z kliniki ale zastanawia mnie trochę co innego. Lekarka powiedziała że penis został wyprostowany ale ze mam obserwować bo jest prawdopodobienstwo że nie będzie idealnie prosty. I jeśli będzie mi to przeszkadzało lub nie będę zadowolony z wyniku to będzie można powtórzyć operacje. Skrzywienie co prawda miałem bardzo duże. Czy ktoś miał podobna sytuację że była opcją powtarzania operacji. Wiem wiem jeszcze doba nie minęła więc czas tak naprawdę pokaże jak wyszło...
 

Zib33

Active member
Nie zawsze wychodzi idealnie prosty, ale kilkanaście stopni to w ogóle na nic nie wpływa. Powtórna operacja - musiałoby być bardzo źle i raczej wrzucałbym to do kategorii "lekarz spieprzył" niż "nie wyszło".
 

9494

New member
Cześć,
ja dziś stawiłem się do szpitala w Gdańsku na NFZ, prostowanie też tą samą metodą. Również mam bardzo duże skrzywienie co widać na zdjęciu -> foto


Mi lekarz powiedział odnośnie tego powtarzania zabiegu, że jeśli po okresie miesiąca/dwóch będę czuł przy wzwodzie, że mnie szwy ciągną to może oznaczać, że nie radzą sobie z tak dużym wyprostowaniem i będzie trzeba zmniejszyć. Z drugiej strony powiedział, że penis może powrócić do krzywizny i wtedy w grę wchodzi poprawa.
 

toastt

Well-known member
Nawet jak będzie minimalnie krzywy to i tak mi się wydaje, że ewentualna ponowna operacja jest niewarta zachodu i kolejnego bólu. Dobrze czytać, że jesteś już po zabiegu. Życzę Ci pomyślnej rekonwalescencji.
 
No mi właśnie powiedzieli na początku że może być najwyżej 1 cm mniej ale nie wiem z czego to wynika. Nie porównam tego za bardzo potem bo tak naprawdę nie wiem ile miałem, ciężko było dokładnie zmierzyć bo był mocno wygięty w dół.

Cześć,
ja dziś stawiłem się do szpitala w Gdańsku na NFZ, prostowanie też tą samą metodą. Również mam bardzo duże skrzywienie co widać na zdjęciu -> foto


Mi lekarz powiedział odnośnie tego powtarzania zabiegu, że jeśli po okresie miesiąca/dwóch będę czuł przy wzwodzie, że mnie szwy ciągną to może oznaczać, że nie radzą sobie z tak dużym wyprostowaniem i będzie trzeba zmniejszyć. Z drugiej strony powiedział, że penis może powrócić do krzywizny i wtedy w grę wchodzi poprawa.
No skrzywienia trochę podobne jak było w moim przypadku.

@plosik1989 a czy mówili Ci ze w tym przypadku tej metody nie trzeba się martwić skróceniem? w związku z tym, ze nic nie wycinają?
Już jesteś po operacji? Ile ci mówili że musisz być na zwolnieniu? Bo zastanawiam się ile wziąć. Wczoraj wyszedłem że szpitala a w szpitalu nie wystawiają zwolnień więc jutro muszę jechać do urologa, który mnie skierowal do kliniki.
 

9494

New member
Dzisiaj, czekam sobie.

Odnośnie zwolnienia to nie wiem, ja mam pracę zdalną i jestem na samozatrudnieniu wiec się nie orientowałem.
 
To powodzenia. Obyś nie czekał jak ja 🤣 Operacje miałem mieć pierw we wtorek ale zadzwonili i przesuneli na środę 8 godzinę. Najpierw czekałem w poczekalni ze 4 godziny, potem zabrali mnie na jedną sale, po 3 godzinach na salę przed operacyjna, wywiad z Anestozjologiem a po 16 okazało się że nie będzie wolnej sali bo nagły wypadek I zabrali mnie na oddział. Naszczescie już następnego dnia o 7 rano zabrali mnie na salę operacyjna I było po kłopocie. 😁
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

9494

New member
jednak trochę poczekam bo zrezygnowałem 😅 jakoś mnie nie przekonali do końca i stwierdziłem, że za duże ryzyko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Odczucia po operacji nesbita Inne 0
K Obrzezanie calkowite po operacji Stulejka 10
M Po operacji przepukliny Inne 0
J Po 2 operacji :( Stulejka 23
K Opuchlizna, 13 dzień po operacji Skrzywienie prącia 2

Podobne tematy

Do góry