• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pomocy

domestos324345

New member
Witam mam bardzo duzy problem bo nie wiem co sie dzieje z moim penisem
otóż jak mam go w spoczynku to wygląda jak u noworotka a mam 13 lat a jak jest w zwodzie to dziwnie i wydaje mi się że to stulejka poniewaz nie odciągam napletka od ponad rokiu [ponieważ gdy próbuje odciągnąć to boli a boje się powiedzieć mojej mamie o tym problemie
nie moge dać zdj ponieważ zawsze używam do tego przenoszenia zdj z telefonu
 

domestos324345

New member
Jak boli gdy odciągasz, to powiedz o tym matce. Im wcześniej to załatwisz tym lepiej.
tylko że jestem BARDZO wstydliwy
i ogólnie mówiłem mamie że czy on mi jeszcze urośnie mama powiedziała że czy naciągasz napletka to ja powiedziałem że nie zbyt bo mnie boli i mama mówiła że pójdzie ze mną do lakerza ale do teraz nic nie zrobiła
 

NapletonBonaparte

Active member
Jak się myjesz to odciągaj ile jesteś w stanie, tam też masz się umyć i to dokładnie, nie ma prawa być żadnego sera.

Masz 13 lat, Twoi rówieśnicy powoli zaczynają interesować się koleżankami, a Ty co? Będziesz miał blokadę psychiczną przez niesprawnego penisa?

Jak skończy się koronaświrus to idziesz z matką do lekarza pierwszego kontaktu (czyli tego zwykłego), tam mówisz co jest grane i dostajesz skierowanie do urologa. I tam też idziesz z matką.

Jak się wstydzisz to weź pokaż matce ten wątek, tylko się przyznaj, że Ty to Ty.
 

Trolo

Well-known member
Odciągaj napletek w spoczynku, myj dokładnie, pocieraj żołędzia, dotykaj, polewaj wodą i przyzwyczaisz go do dotyku i zmniejszy sie wrażliwość. Nawilżaj sobie jakimś kremem albo oliwką i próbuj nie tylko podczas mycia się. Może z nawilżeniem łatwiej pojdzie we wzwodzie, czy w pół-wzwodzie.
Po opisie stwierdzam, że dopiero będziesz zaczynał dojrzewanie, także zajmij się tym póki jeszcze penis nie rozpoczął intensywnego wzrastania a unikniesz później problemów.
 

domestos324345

New member
Odciągaj napletek w spoczynku, myj dokładnie, pocieraj żołędzia, dotykaj, polewaj wodą i przyzwyczaisz go do dotyku i zmniejszy sie wrażliwość. Nawilżaj sobie jakimś kremem albo oliwką i próbuj nie tylko podczas mycia się. Może z nawilżeniem łatwiej pojdzie we wzwodzie, czy w pół-wzwodzie.
Po opisie stwierdzam, że dopiero będziesz zaczynał dojrzewanie, także zajmij się tym póki jeszcze penis nie rozpoczął intensywnego wzrastania a unikniesz później problemów.
nie wiem jak to zrobiłem ale powiedziałem mamie o tym i teraz musze pod ciepłą woda musze odciągać i nawet jak jest w zwodzie idzie więc jak bym nie powiedział mamie to bym miał stulejke ale mam tylko tak zwaną "sklejke" i mama mówi że samo się odlepi ale juz mi krew leciała bo mama mówiła że będzie lecieć
 

Trolo

Well-known member
Noni bardzo dobrze zrobiłeś. Teraz tylko mocz i rozklejaj sciagaj napletek w spoczynku i wzwodzie i bedzie dobrze (y):cool:
 

Podobne tematy

Do góry