• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pomocy - 18h po zabiegu i duża opuchlizna - krwiaki?

anonymus

New member
Witam,
Wczoraj po godzinie 17 przeszedłem zabieg wydłużenia wędzidełka i nacięciu napletka w celu zlikwidowania zbyt wąskiego pierścienia (stulejka częściowa). Po zabiegu penis został zawinięty w opatrunek i wszystko wyglądało w porządku. W trakcie powrotu do domu jak puściło znieczulenie zaczął się oczywisty ból, na co wziąłem 400mg ibuprofenu i jak zaczął on działać to już wszystko było ok. Przed pójściem spać widziałem, że członek jest już nabrzmiały i lekko opuchnięty. Natomiast rano jak się obudziłem zacząłem odczuwać niewielki ból prącia. Chcąc też obejrzeć jak wygląda sprawa po nocce zobaczyłem, że opuchlizna jest sporo i nabrała koloru fioletowo czerwonego. Stwierdziłem od razu, że opatrunek został za mocno założony i może to było przyczyną. Założyłem nowy świeży. Martwi mnie jednak bardzo to jak wygląda ta opuchlizna i nie wiem czy nie wymaga czyjejś pomocy. Zdjęcia spróbuje zamieścić poniżej.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników
 

HazeClick

New member
Witam opuchlizna po zabiegu zawsze jest u jednego mniejsza u drugiego większa utrzymuję się około do 2 tygodni po zabiegu musisz penisa nosić cały czas do góry przez około tydzień zależy od wielkości opuchlizny i zejdzie to ładnie pózniej po tygodniu możesz stosować okłady z rivanolu 2 razy dziennie po 15 minut okładaj gazą i bedzię dobrze pozdrawiam 1
 

Podobne tematy

Do góry