• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Półtora tygodnia po zabiegu wydłużania węzidełka

Dreammasterfr

New member
Witam. Miałem półtora tygodnia temu zabieg wydłużania węzidełka. Szwy, które mam założone są rozpuszczalne. Czy miejsce na węzidełku w którym wypadł szew się zrośnie i węzidełko trochę wchłonie? Bo trochę słabo to wygląda jak to w tym miejscu odstaje. :/
http://i63.tinypic.com/mm606t.jpg
 

Trolo

Well-known member
Kolego po pierwsze zdjęcia wrzucamy na imgur.com, a po drugie zdjęcie jest takie trochę mało czytelne. Możesz zrobić z większej odległości i trochę więcej światła?
Moim zdaniem ta pozostałość po wędzidełku się nie wchłonie. A gdzie był ten szew? Możesz wskazać miejsce? W tym jakby wycięciu ?
 
Ja bym się już pozbył tych szwów bo jak długo siedzą to zostają białe ślady. Kup sobie plastry silikonowe. Jak już nie będzie szwów to naklejaj plastry na bliznę. Dużo lepiej działają niż żele silikonowe. Pozdrawiam
 

Dreammasterfr

New member
Blizna po nacięciu to drobiazg. Mam scaraway w żelu. Chciałbym się pozbyć tej wypukłości z dolnej części węzidełka. Jesteście pewni, że to się nie wchłonie? Lekarz więc kłamał? Kurcze. Zaczynam żałować, że robiłem ten zabieg. Nie takiego efektu się spodziewałem. :(
 
Do góry