Podejście drugie, udane?

karol.

New member
Witam, jestem 2 tygodnie po zabiegu tzn częściowym obrzezaniu (wcześniej była nieudana plastyka). Szwy powoli już wypadają i wszystko się zabliźnia, ale podczas erekcji jest nadal problem, bo ciągle jest ciasno i napletek blokuje się za rowkiem.
Poniżej wrzucam album ze zdjęciami, większość w zwodzie lub w półwzwodzie. Nie wiem czy to widać, wydaję mi się że pierścień jest NIE na lini szwów tylko trochę poniżej. Jest szansa to rozciągnąć, żeby uniknąć cięcia po raz trzeci?
album - Imgur

Ambroży

New member
To dopiero dwa tygodnie po zabiegu, takze jeszcze sporo moze sie rozciagnac. Plastyke miales w jaki sposob nieudana? Zle wykonany zabieg, czy mimo zabiegu nadal nie byles w stanie odprowadzic napletka?
Na jednym zdjeciu wyglada jakbys mial 'dziure' w miejscu wedzidelka. Nie miales tam szyte? Bo tak to wyglada troche dziwnie. Ale na reszcie zdjec nie wyglada to zle i mysle ze zbiegiem czasu uda Ci sie juz swobodnie odprowadzac napletek

Klaus1

New member
Mam to samo a jestem 3 tyg. po plastyce. Takze spokojnie, myslalem ze moze na sylwestra sie uda ale nic z tego :D nie zdazy sie wyrobic.

Makintosz

New member
W jaki dokładnie sposób mam rozciągać?
Wypadły mi wszystkie szwy, czy to pora na Contractubex?
1. Lekko ściągać napletek w górę oraz dół.. i tak przez kilka dobrych minut. Jeśli potrzebujesz to warto zastosować jakąś oliwkę lub robić to w wodzie, wtedy będzie mniejsze tarcie.
2. Contractubex stosujemy dopiero PO zabliżnieniu się WSZYSTKICH ran.

karol.

New member
Tak to wygląda na ten moment. Dalej jest ciasno i mogę ściągnąć do 3/4 żołędzia. Stulejka nadal jest. Stram się rozciągać w wannie i przy masturbacji.
Powtórzę pytanie - czy mogę smarować maścią sterydową Pimafucort? a może do końca tubki Neomycyną którą używałem na szwy wcześniej?
2222 - Imgur

Klaus1

New member
Co do masci to ci nie powiem, ale sam jestem jakos miesiac po plastyce i tez moge na ten moment gdzies tyle sciagnac. Ale wydaje mi sie ze z tygodnia na tydzien jest coraz lepiej, chociaz tez sie obawiam czy nie mam za ciasno. Tym bardziej ze ja nie mialem wczesniej stulejki tylko nadmiar napletka.

karol.

New member
najbardziej się martwię, że teraz będę musiał rozciągać jeszcze parę miesięcy bez gwarancji, że zrobi się luźniej :/

adam1998

New member
Co do masci to ci nie powiem, ale sam jestem jakos miesiac po plastyce i tez moge na ten moment gdzies tyle sciagnac. Ale wydaje mi sie ze z tygodnia na tydzien jest coraz lepiej, chociaz tez sie obawiam czy nie mam za ciasno. Tym bardziej ze ja nie mialem wczesniej stulejki tylko nadmiar napletka.
Ja mam nieco przyciasny napletek, (choć mnie nic nie uciska) mam taką fałdkę z napletka poz żołędzią, i z tego powodu, napletek łatwo zachodzi na żołądź, szczególnie jak penis nie jest w pełnym wzwodzie.
Nie wiem czy nadaje się to do korekcji, i czy byłoby to refundowane przez NFZ.
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Klaus1, miałeś nadmiar napletka, na czym polegało jego skrócenie? na obrzezaniu?, zrobili ci to w ramach NFZ?, bo słyszałem ,ze za długi napletek NFZ nie refunduje.

Może mi ktoś wytłumaczyć , na czym polega plastyka, cięcie grzbietowe? (nie obrzezanie) , czy miejsce szwów jest bardzo widoczne ? , ma ktoś jakieś zdjęcia z cięcia grzbietowego, jak wyglądają szwy po pełnym zagojeniu?,

karol.

New member
Minęło 5 tygodni od zabiegu, dalej jest ciasno podczas erekcji i napletek schodzi do 3/4, jest taka obręcz, która jest na linii szwów i trochę poniżej. Smaruje 2x dziennie Contractubexem i rozciągam codziennie w wannie. Mam nadzieje, że to coś da, bo iść na zabieg po raz trzeci to będzie już trauma :(
Da radę to rozciągnać?

Poniżej zamieszczam zdjęcia:
w spoczynku z nasuniętym napletkiem
spoczynek, ściągnięty
erekcja, bez odciągania napletka
erekcja, z wcześniej odsłoniętym napletekim

Do góry
TOPlist