• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podczas pozycji stojącej słaba errekcja po obrzezaniu (stulejki)

DarkenPL

New member
Witam

Opis obrzezania:
Mam 19 lat, miałem stulejke i jestem po obrzezaniu całkowitym (+ usunięte wędzidełko) już prawie 3 miesiące po, nie jestem pewien jaką jest to metodą aczkolwiek ale raczej tą klasyczną przy stulejce jak można zobaczyc w necie widać mi żołądź w stanie spoczynku a w stanie errekcji moge poruszać skórą na trzonie prącia bez problemu jednak nie nachodzi ona na główkę, blizne mam przy żołędziu i widać mi 1cm tej różowej skórki. Zabieg został przeprowadzony poprawnie w prywatnej klinice w Gdańsku i wszystko sie zagoiło znakomicie mam tylko lekką oponkę po prawej stronie w niczym ona nie przeszkadza i może jeszcze zniknie.

Problem:

Gdy stoje mój penis opada po paru sekundach, przez co penetracja nie jest możliwa. Kiedy siedzę lub leże i mam errekcje nie mam z tym problemu żeby ją utrzymać jest twarda i sztywna całe prącie się doskonale wypełnia krwią nie mam problemu żeby dojść w 7 minut czy trzymać po 2 godziny. Zastanawiam się w czym tutaj jest problem skoro w pozycji leżącej i siedzącej wszystko jest git a kiedy stoję szybko opada wydaje sie że z organizmem wszystko jest w porządku, Kiedy miałem stulejke nie miałem problemu żeby penis mi stał w owej pozycji nawet przez pare minut bez stymulacji po obrzezaniu się to zmieniło w tej kwestii. Martwi mnie ten problem bo jednak seks tylko na leżąco i siedząco wydaje się bardzo ograniczony. Próbowałem to naprawić tabletkami Maxon 50mg sendafil troszke podtrzymało z kilku sekund zrobilo sie kilkanascie i tak samo w przypadku Viagry Connect Max 50mg. Jestem zdrowym chłopakiem i na nic nie choruje.

Rozwiązanie?
Zastanawiam się jak to rozwiązać i głęboko wierze żę ktokolwiek da rade mi pomóc,
Czy jest to duży problem i czy być może naprawi się po jakimś czasie samoistnie? Może musze wziąć jakieś specjalne tabletki które są tylko na recepte? Albo jest jeszcze jakiś sposób na który nie wpadłem?

Dziękuję z całego serca za każdą odpowiedź.
 

nope

Well-known member
Zdecydowanie idz do lekarza. Nic nie wskóramy raczej tutaj. Cza robic badania itd ale swoja droga. Obrzezanie to tylko kawałek skóry i nijak sie ma do erekcji.
 

Podobne tematy

Do góry