• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podcinane wezidzelko

Miałem zabieg obrzezania i podcinane wezidzelko bo podcięciu wezidzelka czuje ból i zrobił mi się jakiś biały nalot czy to normalne czy nie ma czym się martwić?
 

wacie

Active member
Ile dni po zabiegu ?
Ból to raczej normalna sprawa , wszystko zależy tylko od jego nasilenia i czasu po zabiegu. I czy jest on cały czas czy tylko w czasie dotyku ?
Biały nalot, maź, to może być limfa .Też raczej na razie nie powinieneś mieć powodów do obaw.
Dbaj o prawidłową higienę bo bardzo łatwo o zakażenie.
Gdybyś dodał foto łatwiej jest ocenić.
 
Ile dni po zabiegu ?
Ból to raczej normalna sprawa , wszystko zależy tylko od jego nasilenia i czasu po zabiegu. I czy jest on cały czas czy tylko w czasie dotyku ?
Biały nalot, maź, to może być limfa .Też raczej na razie nie powinieneś mieć powodów do obaw.
Dbaj o prawidłową higienę bo bardzo łatwo o zakażenie.
Gdybyś dodał foto łatwiej jest ocenić.
Bol jest tylko przy dotyku tak to nie boli a jestem 5 dzień po zabiegu a dezynfekuje octanisepetem a dzisiaj przejmuje w szarym mydłem i wodzie
 

wacie

Active member
Wydaję się że jest OK.
Ból to naturalna obrona organizmu , w tym wypadku byś za szybko przy "małym" nie majstrował.
 
Jestem 5 dni po i już nawet opuchlizna delikatnie schodzi moczę w kalium i dezynfekuje po każdym sikaniu i nowy opatrunek po każdym sikaniu
 
Do góry