• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

po zabiegu - zmiana opatrunków

tentypkesz

New member
Cześć Panowie,

Jak tu u was wyglądało/wygląda zmiana opatrunków? Miałem lekko wydłużane wędzidełko, i gdy zmieniam opatrunki - gaziki jałowe przyklejają się do rany i ciężko mi mega zdjąć przez co występuję krwawienie. Aktualnie jestem 3 dzień po zabiegu i zmieniam opatrunki 2 razy dziennie przemywam mydłem hipoalergicznym i stosuję octenisept.

Pozdrawiam
 

nope

Well-known member
Ja wchodzilem pod prysznic z opatrunkiem i jak sie myłem to opatrunek cały tak namókł że ściągnięcie go było łatwe. Ciezko co innego wymyśleć. Moze sobie polewaj delikatnie wodą i powinno lepiej odchodzic.
 

tentypkesz

New member
Cześć, dzięki za odpowiedź, kontaktowałem się z urologiem, który mi wykonywał zabieg i powiedział, że już można stosować maść (grubsze warstwy) i powinno być już lepiej. Pozdrawiam
 

Adam90

Member
Siema tentypkesz chciałem zapytać jak u Ciebie teraz po zabiegu wszystko ok? Sam miałem zabieg 4 dni temu i się trochę martwię nie mam krwawienia i urolog powiedział że się ładnie goi ale zmniejszył mi się trochę penis bez wzwodu.
 

Podobne tematy

Do góry