• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wędzidełka

Cześć wszystkim. Dziś miałem zabieg wydłużenia wędzidełka, lekarz nie zakładał ani nie kazał nosić żadnego opatrunku, czy to dobrze? Powiedział tylko dwa razy dziennie psikać takim płynem na rany i raz dziennie smarować hydrożelem. A jak było u was? Nie mówił mi nic o noszeniu penisa do góry itp.
 

Trolo

Well-known member
Noszenie do góry nie zaszkodzi. No to wszystko zależy od lekarza. Ja nie miałem opatrunku żadnego, miałem zasunięty napletek i codziennie myłem penisa.
 
Czyli też miałeś robiony ten sam zabieg? A jaki miałeś problem? Bo u mnie skóra w pełnym wzwodzie odsłaniała cały zołądż ale już poniżej żołedzia się nie dało.Rowież nie było żadnego bólu przy próbie dalszego sciągnięcia.Byłem przekonany, że potrzebne będzie częściowe obrzezanie, a tu lekarz powiedział, że nie mam w ogóle pierścienia i że to krótkie wędzidełko. I na razie czekam na efekt...
 

Mariusz3240

New member
Też jestem kilka dni po tym zabiegu. Ja również nie miałem żadnego opatrunku i nie kazał zakładać. Jedynie psikac octaniseptem i smarować żelem nawilżającym(jakiś tam przepisał). 5 dzień po i wszystko bardzo ładnie się goi
 

mati12

Well-known member
Też jestem kilka dni po tym zabiegu. Ja również nie miałem żadnego opatrunku i nie kazał zakładać. Jedynie psikac octaniseptem i smarować żelem nawilżającym(jakiś tam przepisał). 5 dzień po i wszystko bardzo ładnie się goi
Jak się skończyło u Ciebie? Zrobił ci to wędzidełko za jednym zamachem przy obrzezaniu? Jaki styl wybrałeś zachował ci dużo napletka wewnętrznego ?
 

Mariusz3240

New member
Jak się skończyło u Ciebie? Zrobił ci to wędzidełko za jednym zamachem przy obrzezaniu? Jaki styl wybrałeś zachował ci dużo napletka wewnętrznego ?
No widzisz u mnie wyszło zupełnie inaczej niż miało być. Koniec końców miałem robione samo wędzidełko bez obrzezania. ( Jestem równi tydzień po zabiegu) i muszę przyznać że jest znacznie lepiej. Napletek ładnie schodzi nic nie ciągnie. Jedynie zaczyna mnie niepokoić trochę podrażniona skóra w okolicach cięcia. (Myślę że to przez octanisept lub maść którą stosuje 3razy dziennie wiec od wczoraj już tylko dwa razy.) Poza tym goi się ładnie. A co do obrzezania to mam termin na wrzesień i będziemy omawiać temat z lekarzem,Czy jest to jeszcze konieczne czy nie. Lekarz jednak rozsądnie mi wytłumaczył i przekonał że na to zawsze przyjdzie czas. Z infekcjami też mam spokój już od stycznia. Czas pokaże...
 

Kartuz

New member
Nie chcę zaczynać nowego tematu, ale mam pytanie: czy po 21 dniach od plastyki napletka nadal trzeba nosić członka do góry - nadal mam szwy?
 

Podobne tematy

Do góry