• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu 3 tyg

blindmana

New member
Jestem po zabiegu wydłużenia wędzidełka już ponad 3 tyg. Wczoraj pomogłem ściągnąć sobie luźne szwy i w jednym miejscu na wędzidełku gdzie ściągałem ostatni szew zrobiło się takie wgłębienie w bliźnie, która jest ogólnie brzydka. Ogólnie te wędzidełko teraz wyglada nie gładko i prosto tylko nieregularnie. Jak rozciągam wędzidełko bez wzwodu to robi się białe. To normalne? Stosować jakieś maści na blizny, czy to się rozciągnie lepiej?
 

user842

Member
Myślę, że to normalne, że jest nieregularne i że robi się białe przy naciągnięciu.

Z czasem blizna trochę się uelastyczni, ale nie zaszkodzi smarować też maścią na blizny bez recepty (dużo nie dają, ale kosztują tylko kilkanaście złotych), mogą lekko pomóc.

Jeśli blizna przez dłuższy czas będzie sztywna i będzie to wywoływać u Ciebie dyskomfort/ból przy stosunku, to można rozważyć maść sterydową na receptę (czasem jest potrzebna, jeśli blizna nie goi się prawidłowo).
 

Podobne tematy

Do góry