• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po wydłużeniu wędzidełka

Bartekpa

New member
Cześć Panowie, mam pytanko. Jestem po zabiegu wydłużeniu wędzidełka. Ponieważ lekarz stwierdził że nie mam stulejki tylko za krótkie wedzidelko. W spoczynku skóra ładnie schodzi poza zoladź A w Wzwodzie jest problem. Jestem dopiero 6 dni po zabiegu jak myślicie mały dojdzie do siebie po wygojeniu rany I będzie napletek będzie pracował jak należy czy będzie potrzebna plastyka..
 

Trolo

Well-known member
We wzwiedzie jest problem, a na czym on polega?
Po zabiegu konieczne będzie rozciąganie napletka. Jeżeli jesteś w stanie pokaż jak to wygląda. Teraz dodatkowa opuchlizna, gojenie będzie ściągać skórę i powodować mocniejsze zwężenie. W okolicach 2 tygodnia możesz zacząć rozciąganie.
 

Bartekpa

New member
We wzwiedzie jest problem, a na czym on polega?
Po zabiegu konieczne będzie rozciąganie napletka. Jeżeli jesteś w stanie pokaż jak to wygląda. Teraz dodatkowa opuchlizna, gojenie będzie ściągać skórę i powodować mocniejsze zwężenie. W okolicach 2 tygodnia możesz zacząć rozciąganie.
We wzwodzie póki co jestem w stanie ściągnąć napletek do 1/4 jego objętości dalej czuje opór. Jestem równy tydzień po zabiegu wydłużenia wędzidełka
 

Trolo

Well-known member
Żeby to dobrze rozciągać to najlepiej zsunąć napletek całkiem za żołądź. Masz szwy, czy laserowy zabieg był?
 

Podobne tematy

Do góry