• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu blizny gojenie

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bedzie bolec jakis czas. Skora napieta ciecie jeszcze świeże wiec boli. Na blizny concratubex, tani i dobry, lub cepan tylko ze on smierci. Chociaż blizna cienka. Ale masc spowoduje ze nie bedzie twarda.
 

Ralek15

Member
Powiem tak super to wygląda a z drugiej strony to jak wy to robicie z tymi zdjęciami? Chodzi mi o wstawienie tutaj na forum?
 

kaolik98

Well-known member
Piecze mnie wewnątrz cewki moczowej i lekko się rusza ten fragmencik wędzidełka o szczytu. Nadmienię dodatkowo, że jeszcze zostały 3 szwy, jeden z nich ociera o żołądź, przy ćwiczeniu napletka (ściągania go), może to podrażnia żołądź. A może to jakaś przejściowa infekcja? Trzymam higienę.
 

Sebix92

Active member
Pieczenie cewki może być zależne od tego, czy masz czubek żołędzia na wierzchu albo szew drażni?
Ten fragment pozostałości wędzidełka zostanie, bo sądzę iż wędzidełko bylo z nim połączone i lekarz tego nie wyciął (nie wiem czemu).
Ile jesteś po zabiegu? Jakie masz szwy?
W ogóle Twoja cewka jest jakaś duża.
Możesz ją rozchylić i zrobić zdjęcie?
 

Sebix92

Active member
Z cewką wszystko okay. Fragment pozostałego wędzidełka to skrawek skóry. Lekarz mógł go wyciąć ale nie będzie Ci przeszkadzał.
Miejsce cięcia ma prawo swędzieć, bo skóra się regeneruje.
Pomyśl o wyjęciu szwów.
Natłuszczaj skórę i będzie git.
 

kaolik98

Well-known member
Będę myślał o wyjęciu szwów, ale zastanawiam się czym to zrobić. Może moczyć penisa w ciepłej wodzie? Nie wiem. Ten kawałek skóry to jest wrażliwy na dotyk. Myślisz, że z czasem ta wrażliwość zmaleje? Martwi mnie pieczenie wewnątrz cewki. Jak zdołałeś zauważyć na poprzednich zdjęciach, - miejsce wokół cewki jest zaczerwienione. Może to efekt zabiegu i tego, że żołądź jest wrażliwa na otarcia. Czym natłuszczać skórę?
 

Sebix92

Active member
Spróbuj moczyć w ciepłej wodzie.
Wrażliwość wędzidełka jest dobra, czemu chcesz się jej pozbyć?
Pieczenie powinno przejść.
Polecam alantan plus maść
 

Podobne tematy

Do góry