• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka krótkiego wędzidełka

TFN

New member
Witam Panowie
Otóż po dłuższym czasie postanowiłem wziąć się w garść i zrobić porządek z krótkim wędzidełkiem.
Chciałbym poddać się zabiegowi laserowemu.
Czy możecie polecić jakieś kliniki oferujące taki zabieg w promieniu powiedzmy ~ 150 km od Warszawy?
Jeśli można chciałbym się również dowiedzieć jak wygląda taki zabieg, jakie są efekty. Generalnie jakie macie spostrzeżenia.

Pozdrawiam
 

filoo

New member
laser może być dobrym rozwiązaniem, ja właśnie trzeci tydzień męczę się z szwami które mają się rozpuścić dopiero po miesiącu :|

w moim przypadku miałem znieczulenie miejscowe, czuć (a nawet bardzo) było tylko wbicie igły ze znieczuleniem, reszta bez większych dalszych problemów, a z racji też że nie miałem robione tego laserem, kapałem sobie krwią w dniu operacji i trochę jeszcze rano następnego dnia

nie wiem czy jest to normalne, czy jestem po prostu jakiś dziwny, ale boleć nic mnie nie bolało nawet po zejściu znieczulenia, za to 'wygolone' miejsca strasznie kłuły odrastającymi włosami, w sumie to dalej jeszcze kłują

miejmy nadzieję, że i w moim i w twoim przypadku to tylko to, bo czytając tutejsze forum zauważyłem, że ciekawe rzeczy wychodzą w niektórych przypadkach
 

TFN

New member
Dzięki za twój post.
Co do samego zabiegu, mam pewne obawy, że coś może się po drodze przyplątać. Choćby jakieś zakażenie.
Jeśli chodzi o zabieg z użyciem lasera znalazłem klinikę w Łodzi, która oferuje taką usługę. Wrzucam link do strony, na której wszystko jest opisane, Plastyka wędzidełka.
Co prawda nie znalazłem w internecie za dużo opinii na jej temat, ale myślę, że warto spróbować i umówię się na konsultację.
 

Podobne tematy

Do góry