• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Osłabiona erekcja - badania od Urologa

Witam Kolegów

Pod koniec ubiegłego roku... byłem u urologa na wizycie kontrolnej.

Powiedziałem mu, że w zasadzie od samego początku moich problemów z prostatą, mam osłabioną erekcję.
W zasadzie to był jeden z czynników przez który pierwszy raz pobiegłem do urologa (3.12.2018).

Urolog stwierdził wtedy zapalenie prostaty.

Badania jakie dostałem, na osłabioną erekcję to :
- LH
- FSH
- Testosteron

Jak się przygotować, żeby badania były jak najbardziej wiarygodne ?
Odnośnie testosteronu... to zrobić wolny... czy całkowity ?

Jeśli chodzi o moje zaburzenia erekcji... to członek wydaje się być nie do końca twardy, trudniej mu samemu wstać (trzeba mu pomagać ręką), poranne wzwody jakieś są.. ale to nie to co kiedyś...nazwałbym to pół wzwodami, mam wrażenie że i podczas... wzwodu nie przybiera swoich maksymalnych rozmiarów... itd

Próbowałem kiedyś.. tabletki na erekcję (Inventum), ale nie odczółem znaczącej różnicy... po za tym.. że żołądź wydawał się.. tak jakby bardziej czerwony, a po drugim razie moich testów.. na drugi dzień miałem przytkane uszy :/

Pozdrawiam :)
 

Sebix92

Active member
Witam Kolegów

Pod koniec ubiegłego roku... byłem u urologa na wizycie kontrolnej.

Powiedziałem mu, że w zasadzie od samego początku moich problemów z prostatą, mam osłabioną erekcję.
W zasadzie to był jeden z czynników przez który pierwszy raz pobiegłem do urologa (3.12.2018).

Urolog stwierdził wtedy zapalenie prostaty.

Badania jakie dostałem, na osłabioną erekcję to :
- LH
- FSH
- Testosteron

Jak się przygotować, żeby badania były jak najbardziej wiarygodne ?
Odnośnie testosteronu... to zrobić wolny... czy całkowity ?

Jeśli chodzi o moje zaburzenia erekcji... to członek wydaje się być nie do końca twardy, trudniej mu samemu wstać (trzeba mu pomagać ręką), poranne wzwody jakieś są.. ale to nie to co kiedyś...nazwałbym to pół wzwodami, mam wrażenie że i podczas... wzwodu nie przybiera swoich maksymalnych rozmiarów... itd

Próbowałem kiedyś.. tabletki na erekcję (Inventum), ale nie odczółem znaczącej różnicy... po za tym.. że żołądź wydawał się.. tak jakby bardziej czerwony, a po drugim razie moich testów.. na drugi dzień miałem przytkane uszy :/

Pozdrawiam :)
Ile masz lat?
 

Scorup82

Member
To jest za malo badan. Dodatkowo:
Prolaktyna, shgb, dhea-s, estriadol, jezeli czujesz sie senny to tez tsh, zrob testosteron wolny i calkowity. Natomiast tak szczerze to watpie zeby to byla kwestia hormonow, poprostu prostata jebie sprawe. Idziesz na czczo najlepiej. I tak robisz wszystko prywatnie takze nie musisz miec skierowania
 
W takim.. razie.. czy ogólno dostępne leki na poprawę erekcji w aptece..coś pomogą.. jeżeli erekcję psuje chora, lub po przejściach prostata ?
 
Z problemami borykałem się przez tydzień.. po czym pobiegłem do Urologa
A było to m.in. : słabszy strumień moczu, obolały spód, słabsza erekcja itp
 
Tak, miałem robiony posiew moczu, nasienia i nic nie wyszło. Urolog stwierdził ZGK.

Posiewu z wydzieliny prostaty nie robiłem, ale.. chce zrobić.

U mnie pogorszenie erekcji.. przyszło nagle.. zero jedynkowo.. było normalnie.. i nagle się pogorszyło...

Pobiegłem do urologa.. bo miałem obolały spód..słabsza mikcje.. i stwierdził wtedy ZGK po USG jamy brzusznej - w opisie prostata echogeniczna, czyli jaśniejsza na tle innych narządów.

Urolog.. robił mi też.. TRUS-a (przezodbytnicze USG prostaty), w opisie było również, że prostata jest zmienno echogeniczna. Byłem też.. u innego urologa.. to po zapoznaniu się z wynikami.. odparł że wyniki są w miarę dobre.. i by nie dramatyzował.. dodał też.. że on by nie postawił diagnozy, że to było ZGK.
 

Podobne tematy

Do góry