• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Orgazm po obrzezaniu calkowitym

xtr3m3

New member
Tydzien po obrzezaniu calkowitym masturbowalem sie.
I musze powiedziec ze Ci ktorzy mowia ze doznania sa mniejsze, sa w OGROMNYM bledzie.

Orgazm jest 3 razy mocniejszy, bardziej odczuwalny i dluzszy!!!!
Naprawde.
Czulem ze juz dochodze ale to byl dopiero poczatek! To cos jak trzy orgazmy jeden po drugim (te wczesniejsze) i na koniec najsilniejszy normalny prawowity orgazm.

Juz nie moge sie doczekac prawdziwego sexu. :D

W temacie niech wypowiadaja sie osoby, ktore sa po obrzezaniu calkowitym i uprawialy juz sex.
Napiszcie o swoich doznaniach.
 

xtr3m3

New member
hehe.
Forest, pewnie masz racje, ale przynajmniej dłużej będziesz zaspokajał partnerke;]
Czy nie o to tez chodzi? :D
A nie ze bedziesz musial sprawe dokonczyc czyms innym..
 

haqins

New member
tydzień po???

jak to zrobiłeś????

pościły ci szwy...
ja po 2 tygodniach próbowałem, ale tak mi zesztywniał że jedna szwa przeskoczyła i w drugim miejscu pękną naskórek, poleciała krew(trochę ale zawsze.)
-na szczęście nic nie bolało, ale stracha miałem....
 

ceka88

New member
szczygiel87 napisał:
ja podziwiam głupote załozyciela tematu. ?Masturbacja 7 dni po zabiegu, ja pidole, no zwierzęta:D

Ja przed zabiegiem wyszalałem się za wszystkie czasy coby przynajmniej zakładany miesiąc celibatu nie był tak dotkliwy...^^ Ale widzę, że niektórym strach przed uszkodzeniem sprzętu jest obcy :D
 

cemator

New member
To chyba jestem hardcorem... 3 dni po plastyce ;]
I nic nie pękło, wszystko jest ok. Zakładałem że to pozwoli na maxymalne rozciągnięcie blizny.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Słabszy orgazm podczas stosunku. Zaburzenia erekcji 5
J orgazm control Przedwczesny wytrysk 5
T Orgazm Zaburzenia erekcji 1
T Orgazm Inne 9
M Orgazm przy napinaniu miesni nog Inne 1

Podobne tematy

Do góry