• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna

kapcer

New member
Witam, cztery miesiące temu miałem obrzezanie częściowe. Urolog zrobił też zabieg wydłużenia wędzidełka, ale niestety dosyć mocno z tego miejsca krwawiło i musiał usunąć. Stosowałem się do zaleceń lekarza i przez nawet więcej niż miesiąc nie bawiłem się sprzętem, nosiłem go do góry, dezynfekowałem itd.

Nie wiem czy jest się czym martwić? Mam taką opuchliznę w miejscu gdzie było wędzidełko:


Ogólnie to nie wiem czy to oponka, jest to miękkie, jakby czasami się powiększa (np. po masturbacji). Czy jest to normalne 4 miesiące po zabiegu?
 

Amek

Active member
Generalnie 4 miesiące to długo i nie długo, myśle, że trzeba czekać. Masujesz, smarujesz?

To na pewno obrzezanie częściowe? Możesz nałożyć napletek na żołądź?
 

kapcer

New member
Smarowałem Detreomycyną tyle czasu ile mi zalecono, teraz już nie. Tak, mogę nałożyć napletek na żołądź. Kiedy jest nałożony widać tylko niewielką część główki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amek

Active member
Czyli nie stosowałeś nic na blizny, proponuje kupić Contractubex i smarować. Dodatkowo codziennie rano i wieczorem masować z jakąś oliwką.

Najlepiej to przejść się do urologa i zapytać, ale pewnie odpowie, że jeszcze to może się tak utrzymywać do 6-9 miesięcy po zabiegu
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
:unsure::unsure::unsure::unsure: Pokaz foto z nałożonym napletkiem bo az mi sie wierzyc nie chce, ze po tym co zostało skóry jesteś w stanie cokolwiek nalozyc by to się trzymało.
 
Tez mam podobnie rok po zabiegu. Zapisał mi urolog maść ale powiedział ze jak po miesiącu nie będzie poprawy to zrobi mi plastykę tego za darmo.
 

Podobne tematy

Do góry