• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna napletka i czerwony zoladz

akryl

New member
Witam dziś obudziłem się z opuchlizna napletka,napletek od środka jest cały czerwony na żołędziu są czerwone krosty przy ujścia cewki moczowej zbiera się żółta substancja. Narazie nie odczuwam bólu ale bardzo swędzi
 

flader

Active member
Jakaś infekcja, na pewno będzie trzeba antybiotyku. Natychmiast jutro do lekarza z rana, monitoruj też ew. gorączkę.
 

akryl

New member
Kiedyś miałem już takie plamki lecz po kilku dniach znikały,napletek cały czas puchnie i mam już problem z zsuwaniem go
 
Antybiotyk...nie będe bawił się w proroka ale możesz mieć stan zapalny plus objawy grzybicy.Jeżeli czujesz że jest ciaśniej idz najpózniej już jutro do dermatologa.Z opisu masz cały czerwony od wewnątrz także nie zwlekaj żeby ta ciasnota nie została.Brałeś osłone do antybiotyku czy bez osłony łykałeś te tabletki?
 

akryl

New member
Brałem probiotyk i piłem dużo jogurtów lekarz kazał jeszcze kilka dni po zakończeniu terapii antybiotykowej brać probiotyki
 

akryl

New member
Właśnie zadzwoniłem i najwcześniej wtorek u dermatologa a urolog w środę najblizszy termin ,zapisze się na wtorek do dermatologa
 
Tylko do wtorku żebyś nie leczył się sam np.maścią sterydową....albo jakimś antybiotykiem.Delikatne mydło plus woda i żadnych zabaw sam ze sobą lub z kimś.
 

Podobne tematy

Do góry