• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna? I ból podczas wzwodu

loki299

New member
Cześć Wszystkim!

Jestem miesiąc po zabiegu obrzezania, dokładnie zabieg był wykonany 11 Sierpnia. Zaczęła martwić mnie opuchlizna? i ból podczas wzwodu.
Nie wiem czy można to tak nazwać opuchlizną, w niektórych miejscach są takie twarde miejsca (zamknięte naczynka??) I miekkie jakby opuchnięte, bardzo ciężko jest to uchwycić na zdjęciu, chodzi mi o miejsca tuż przed szyciem, widać takie wypukłości i zgrubienia. Druga sprawa, to ból podczas wzwodu, wydaje mi się jakby szycie było zbyt ciasne, lub przez te opuchnięcie jest problem. Tak ok 2 tygodnie po zabiegu, nie było problemu ze wzwodem, nic nie bolało.

Aktualnie moczę w korze dębu, na blizny Silaurum, próbowałem także lioton.


 

nope

Well-known member
Ciasno troche. Jednakże widziałem kiedyś podobny przypadek i każdy przekreślił ten zabieg i proponowal poprawke a autor stwierdził że poczeka i wstawil foty bodajże po 6-8 miesiącach i wyglądało elegancko. Czas, plastry sutricon i dużo cierpliwości. Może się rozciągnie. Wcześniej jak pół roku to bym o poprawce nie myślał, chyba że będzie problem z bólami itd to już co innego
 

loki299

New member
Będę czekał, zobaczymy co z tego wyjdzie. Doktor kazał smarować Silaurum. Mam nadzieję,że obejdzie się bez poprawki 👍 Dam znać jak to się wszystko potoczy. Spróbuję też plastrów. Dziękuję za odpowiedzi. 😊
 

nope

Well-known member
Idealnym przykładem jest użytkownik piciu1998 on miał oponke i wąski szew. Wzystko sie rozciagnelo a efekt zaskoczyl. Co do ciasnych szyć, masz racje. On to chyba nie te lata już.
 

loki299

New member
Tak używam już plastrów od 15 września i blizna się wyraźnie złagodziła, a po Silaurum tak niezbyt było widać te efekty, jest jeszcze ból, ale dam temu czas. Mam nadzieję ,że faktycznie się to fajnie rozciągnie. Jak się wygładzi, lub nie 🥵 to dam znać.

Dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem. 😊
 

Opalonykurczak

Active member
Zeby nie tworząc nowego tematu.
Te plastry sutricon da rade załozyc na blizne gdy ma sie obrzezanie czesciowe i napletek schodzi na zoladz? Mial ktos taki przypadek? Nie wiem czy probowac plastrow, nie lubie marnowac tak rzeczy.
 

nope

Well-known member
Nie spotkalem sie zeby przy czesciowym ktos uzywal, moze byc to nie wygodne ale na sztuke mozesz kupic jeden plaster w aptece mały i sprobowac. @loki299 czekamy. Jestem ciekawy jak blizna + co to za opuchlizna.
 

Podobne tematy

Do góry