• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka- napletek utrzymujacy sie caly czas za zoledziem

Kamcio1234

New member
Witam, mam 17 lat i jestem rowno tydzien po zabiegu plastyki napletka oraz plastyki wedzidelka. Mam maly problem, otoz utworzyla mi sie tak zwana oponka i napletek caly czas od 3 dni siedzi pod zoledziem. Smaruje mascia alantan plus, mocze w rumianku i rivanolu. Czy wszystko jest w porzadku, nie zrobil mi sie załupek ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Oponka jak nic. Musisz nasunac napletek bo jak nie to moze tak ci juz zostać. Czytaj watek o oponce jest w dziale po zabiegu, przyklejony na samej gorze. Jak sam nie masz tyle odwagi by nasunac napletek to jedz na sor tam ci to zrobia.
 

Trolo

Well-known member
Ponieważ przesięk surowiczy zanjduje się typowo po stronie wewnętrzego napletka( od szwów do żołędzia).
Obrzęk obejmowałby np cały napletek razem z szyciem, nie tylko z napletkiem wewnętrznym.
Teraz zbiera Ci się płyn surowiczy bo nie ma ujścia, pewnie przez pozamykane naczynia krwiośne.
 

Kamcio1234

New member
Bylem wczoraj u chirurga, powiedzial mi ze rzeczywiscie tam troche jest plynu, ale nic z tym nie zrobil oraz ze czasami po zabiegu tak sie dzieje i ze jeszcze przez tydzien moze mi sie to utrzymywac. Zalecil mi natomiast noszenie caly czas okladow z rivanolu i nie byc w pozycji siedzacej i trzymac ptaka w gorze
 

Podobne tematy

Do góry