• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Odczucia seksu po calkowitym obrzezaniu

chrupek

New member
Jestem po calkowitym obrzezaniu. Chcialbym sie was zapytac jakie sa wasze odczucia seksu po tym zabiegu ?
Moze ja cos napisze od siebie najpierw:
1) seks w gumie w ogole odpada, nie mam prawie w ogole czucia wiec wzwod szybko opada i koniec zabawy
2) masturbacja jest trudniejsza, dluzej musze machac i tylko żołądź lub tuz pod nim bo nizej to juz w ogole ledwo co czuc
3) po obrzezaniu jeszcze nie uprawialem seksu bez gumy wiec nie wiem jak to bedzie ...

A jakie sa wasze odczucia po calkowitym obrzezaniu z seksem ?

Zapomnialem dodac ze nie mam obecnie stalej partnerki wiec nie wiem jak to bedzie z seksem bez gumy ...
 
1 jeszcze nie uprawiałem seksu z guma
2 nie masturbuje się wogole raczej kobieta mi robi loda i ślini to jest ok oduczucia takie same jak przed obrzezaniem
3 sex bez gumy jest zajebisty odczucia według mnie nawet lepsze niż przedtem czuje lepiej👍według moje kobiety czuje mnie całego w sobie ponieważ skóra się nie rusza na penisie i przesuwa się po całej ściance jej pochwy
 
  • Like
Reactions: AGv
Jak zawsze to indywidualna sprawa. Moja żona twierdzi że żołądź jest większy bo czuję to w pochwie. Jeśli chodzi o moje doznania to nie widzę różnicy, miałem nawet nadzieję że po zabiegu będę wolniej dochodził ale niestety tak nie jest, bez znaczenia czy w gumie czy bez. Masturbacja,, na mokro,, np pod prysznicem przy użyciu jakiegoś żelu o wiele lepsza niż przez zabiegiem,, zabawa skórą,,
 

Kebes16

New member
Dla mnie tylko na plus. Skóra się nie zwija nie podwija itp. Nie miałem stulejki obrzezanie to tylko moje widzimisię. Masturbacja czy handjob tylko z nawilzeniem ale przed obrzezaniem też robiliśmy to tylko na gola zoladz nie napletkiem.
 

chrupek

New member
Jak zawsze to indywidualna sprawa. Moja żona twierdzi że żołądź jest większy bo czuję to w pochwie. Jeśli chodzi o moje doznania to nie widzę różnicy, miałem nawet nadzieję że po zabiegu będę wolniej dochodził ale niestety tak nie jest, bez znaczenia czy w gumie czy bez. Masturbacja,, na mokro,, np pod prysznicem przy użyciu jakiegoś żelu o wiele lepsza niż przez zabiegiem,, zabawa skórą,,
A to ciekawe bo ja w gumie nic nie czuje. Zaraz mi erekcja sie zmiejsza i koniec zabawy dla tego tak sie pytam.
 

mati12

Well-known member
Dlatego jeżeli naprawdę nie trzeba i nie ma wskazane unikał bym całkowitego ponieważ wraz z usunięciem napletka wewnętrznego niestety traci się na doznaniach jedynym bodźcem pozostaje główka
 

chrupek

New member
Dlatego jeżeli naprawdę nie trzeba i nie ma wskazane unikał bym całkowitego ponieważ wraz z usunięciem napletka wewnętrznego niestety traci się na doznaniach jedynym bodźcem pozostaje główka
Fajnie tylko powiedz to lekarzom ktorzy nie informuja o tym pacjenta tylko robia "ciach" a potem pacjent zdziwiony ze cos jest nie tak z odczuciami.
Teraz to juz za pozno, chcialem sie tylko dowiedziec jak jest u innych po prostu.
 

chrupek

New member
Prawdopodobnie dlatego w gumie nic nie czuje bo "tarcie" jest za slabe, wiadomo guma izoluje wiec niema bodźca podniecenia i wzwód opada i koniec zabawy.
A bodźce na samej głowce to jednak troche za malo. Lodzik jest spoko czuje dobrze (ale bez gumy), handjob ze smarowaniem tez jest dobrze. Nie wiem tylko jak to bedzie z sexem bez gumy teraz ...
 

mati12

Well-known member
Rozumiem Cię lekarze powinni bardziej informować może twój post da do myślenia tym którzy mają wybor między czesciowym a całkowitym i są przed decyzja
 
A jeszcze mam do was pytanie mariusz848466 oraz Kebes16

Jaka metoda mieliscie obrzezanie ? Ja niestety mialem L&T czyli mam blizne bardzo blisko rzoledzia jakies 0,5 cm
A jeszcze mam do was pytanie mariusz848466 oraz Kebes16

Jaka metoda mieliscie obrzezanie ? Ja niestety mialem L&T czyli mam blizne bardzo blisko rzoledzia jakies 0,5 cm
Lekarze robią błąd namawiając żeby schować bliznę pod żołądź, może wygląda to lepiej ale pozbywasz się miejsca na stymulacje na trzonie i zostaje ci tylko żołądź. Wiemy jednak ze żołądź twardnieje i jest mniej wrażliwy. Ja mam bliznę nisko i nie mam problemu z odczuciami.
 

emjot

Active member
Jestem po calkowitym obrzezaniu. Chcialbym sie was zapytac jakie sa wasze odczucia seksu po tym zabiegu ?
Moze ja cos napisze od siebie najpierw:
1) seks w gumie w ogole odpada, nie mam prawie w ogole czucia wiec wzwod szybko opada i koniec zabawy
2) masturbacja jest trudniejsza, dluzej musze machac i tylko żołądź lub tuz pod nim bo nizej to juz w ogole ledwo co czuc
3) po obrzezaniu jeszcze nie uprawialem seksu bez gumy wiec nie wiem jak to bedzie ...

A jakie sa wasze odczucia po calkowitym obrzezaniu z seksem ?

Zapomnialem dodac ze nie mam obecnie stalej partnerki wiec nie wiem jak to bedzie z seksem bez gumy ...

1. U mnie w prezerwatywie seks jest gorszy (mniejsze odczucia), ale możliwy. Druga osoba jest zadowolona, bo jest dłużej ;)
2. Masturbacja jest w moim przypadku przyjemniejsza niż przed zabiegiem, mimo, że obrzezany byłem na życzenie, bez powodów medycznych.
 

Podobne tematy

Do góry