• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

Witam, zastanawiam się nad obrzezaniem,rok temu miałem wydłużane wędzidełko ale czasem w zawodzie napletek się jak by podwijał i jest dyskomfort czasem ból, wstanie wiotkim jest długi napletek, ze względu estetycznej i higieny rozmyślam nad obrzezaniem metodą
" klamrą uciskową" ewentualnie "staplerem ", zależy mi aby skóra wtrakcie wzwodu była ruchoma,wsatwilem zdjęcie i proszę wytłumaczyć mi która metoda daję taki efekt czy dobrze rozumiem low&loose? W linku (7zdjec) widać jak napletek się zawija. ( wstanie wiotkim )a w miejscu wędzidełka mam grubą bliznę ,
 

mati12

Well-known member
High & Loose lepsze bi masz ruchoma skórę na długości penisa o zachowujesz więcej napletka wewnętrznego przy low & loose zostaje go mniej według mnie gorzej ja mam H&L i jestem zadowolony
 

mati12

Well-known member
W spoczynku żołądź jest Zakryta 3/4 albo cała zależy a w trakcie wzwodu automatycznie sama schodzi skóra jest ruchoma na całej długości penisa mam dużo zachowanego wewnętrznego napletka według mnie najlepsza opcja
 
H&l jest częściowo żołądź zakryta to w w L&L jest całkiem odkryta w zwisie? zachowując nadal wewnętrzny napletek i ruchomą skórę ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry