• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

Maciej333

New member
Witam,mam takie pytanie ponieważ chce się udać na zabieg obrzezania ponieważ mam taki problem ze w spoczynku normalnie mogę ściągnąć skore do samego końca a w wzwodzie już ciężej znaczy na sile mogę do końca tylko potem jest ciężko wrócić i jeszcze jedna sprawa bo penis bez skory przy dotykaniu strasznie szczypie i czy po obrzezaniu ten ból zniknie? Bo lo obrzezaniu nie ma się kawałka skory i żołądź jest odsłonięty j nie wiem czy nie będzie mnie szczypać np w majtkach.
 

Trolo

Well-known member
Widzisz kolego żołądź jest po to, żeby zatrzymywał/blokował napletek podczas seksu. Jeżeli będzie swobodnie przechodził przez żołądź to po założeniu prezerwatywy będzie ją zsuwał, a podczas seksu bez gumy będzie się nasuwał na żołądź i w efekcie będziesz uprawiał seks po części z napletkiem. Także to, że się blokuje nie jest powodem do obrzezania.
Jeżeli po zsunięciu napletka powstaje pierścień, jest ból, jakieś inne dolegliwości to owszem możliwe, że będzie trzeba z tym zrobić jakiś porządek.
Żołądź jest wrażliwy bo taki ma być. Dotykanie go ręką może sprawiać ból czy szczypanie. Załóż rękawiczkę lateksową na rękę, nawilż ją jakimś kremem i wtedy spróbuj. Zobaczysz, że już tak nie będzie.
 

Podobne tematy

Do góry