• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie staplerem - pytania zatroskanej żony

zonaidealna

New member
Mąż został zakwalifikowany do obrzezania. Wreszcie zajął się swoim zdrowiem bo dolegliwości ciągnęły się za nim już kilka lat. Bardzo mi kibicuję i jednocześnie się martwię.
Mam do was kilka pytań: Jak szybko po całym zabiegu wróciliście do pracy? Braliście zwolnienie lekarskie? Domyślam się że to kwestia bardzo indywidualna ale w branży męża planowany urlop trzeba zgłaszać.
Drugi temat to powrót do seksu. Jak długo trwał proces gojenia i ile od zabiegu wstrzymywaliście się do pierwszego stosunku?
 

latek777

Active member
Mąż został zakwalifikowany do obrzezania. Wreszcie zajął się swoim zdrowiem bo dolegliwości ciągnęły się za nim już kilka lat. Bardzo mi kibicuję i jednocześnie się martwię.
Mam do was kilka pytań: Jak szybko po całym zabiegu wróciliście do pracy? Braliście zwolnienie lekarskie? Domyślam się że to kwestia bardzo indywidualna ale w branży męża planowany urlop trzeba zgłaszać.
Drugi temat to powrót do seksu. Jak długo trwał proces gojenia i ile od zabiegu wstrzymywaliście się do pierwszego stosunku?
zależy jaka praca - jak fizyczna na budowie to bym 2 tygodnie brał wolnego, jak biurowa to tydzień wystarczy moim zdaniem, seks to tez sprawa indywidualna, zalezy jak bęzie przebiegac gojenie, może być np bolesna blizna i wtedy robi się problem, mogą wystąpić problemy ze wzwodem są takie przypadki, sam zabieg to jest pikuś nie boli więcej niż ukąszenie komara
 

zonaidealna

New member
zależy jaka praca - jak fizyczna na budowie to bym 2 tygodnie brał wolnego, jak biurowa to tydzień wystarczy moim zdaniem, seks to tez sprawa indywidualna, zalezy jak bęzie przebiegac gojenie, może być np bolesna blizna i wtedy robi się problem, mogą wystąpić problemy ze wzwodem są takie przypadki, sam zabieg to jest pikuś nie boli więcej niż ukąszenie komara
Kierowca międzynarodowy.
 

MKD

Active member
Ja bym czekal 2 tygodnie albo nawet 3. Zalezy od gojenia.

wazna jest higiena a kierowca tak nie zadba. Druga sprawa, ze zabieg przejdzie raz wiec lepiej podejsc przesadnie niz zalowac
 

nope

Well-known member
Dokladnie. Wstepne gojenie to 2-3 tygodnie. Wiec urlop jak ma możliwosc wziac na 2 tyg to dobrze by bylo. Jednak widzialem juz przypadki ludzi co wracali po 2 dniach do roboty. Ale jako kierowca to nie będzie miał zbytnio kiedy i jak się tym zaopiekowac i dbać wiec jak jest możliwość to bym bral wolne.
 

MKD

Active member
Ja czekalem dokladnie 34 dni. Nie bylo zahamowan ale ogolnie kwestia indywidualna.

miesiac l4 pomogl w szybkiej regeneracji
 
A ja osobiście odradzam obrzezanie przy pomocy staplera, sam jestem po
Moim skromnym zdaniem metoda tradycyjna wygrywa i sam jakbym mógł czas cofnąć wybrałbym tradycyjna zamiast staplera
 

Podobne tematy

Do góry