• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie prywatnie, a test na COVID

lukas900

Active member
Witajcie,
Czy przed zabiegiem obrzezania - idąc prywatnie - chirurg bądź klinika wymaga negatywnego testu na COVID mimo szczepienia? Nie byłem testowany i raczej nie zamierzam być.., a zabieg chciałbym wykonać.
Dzięki za info.
 
Byłem prywatnie i tam nawet nikt nie nosił maseczek (poza samym zabiegiem oczywiście), ani nie byłem proszony o to. Nie mówiąc już o jakimkolwiek teście. Prywatnie lekarzom Covid nie przeszkadza, tylko ci państwowi się zabarykadowali jak w bunkrach.
 

MKD

Active member
Nie do konca jest to prawda.

zalezy od miejsca. U mnie obowiazkowy byl test + maseczki ale bylo to normalne dosc spore centrum medyczne.

wszystko zalezy od danej placowki
 

nope

Well-known member
Jak wyzej. Ja bylem w szpitalu prywatnie i byl test na covid na ich koszt wliczony w cene zabiegu i obowiązkowo wszędzie maseczki, łacznie z leżeniem na stole. Wszystko zalezy od miejsca :p
 

nope

Well-known member
Ogólnie sam zabieg i pobyt w szpitalu to na prawde jest okej. Wszyscy cie beda prowadzic jak za rączke i pocieszać i rozluźniać atmosfere. Co do kuźniara mam mieszane odczcucia. Jestem jakoś 6-7 miesięcy po zabiegu i jest okej ale pierwsze 2-3 miesiące wyglądem bylem troche podlamany ale stosowalem plastry silikonowe sutricon i się podrownalo i jeszcze teraz po czasie sie te blizny pozlewały i jestem zadowolony. Jednakże to jest tylko moja opinia subiektywna. Lekarz nie daje ci zbytnio wyboru stylu obrzezania i nie za bardzo chce wszystko tłumaczyć. Ogólnie gość jest krótki i nie owija w bawełne też. Krzywdy ci nie zrobi i problem rozwiąże jednak no efekt estetyczny to uważam że jak mu wyjdzie. Teraz gdybym wybierał wybrałbym Tondla.
 

lukas900

Active member
Ogólnie sam zabieg i pobyt w szpitalu to na prawde jest okej. Wszyscy cie beda prowadzic jak za rączke i pocieszać i rozluźniać atmosfere. Co do kuźniara mam mieszane odczcucia. Jestem jakoś 6-7 miesięcy po zabiegu i jest okej ale pierwsze 2-3 miesiące wyglądem bylem troche podlamany ale stosowalem plastry silikonowe sutricon i się podrownalo i jeszcze teraz po czasie sie te blizny pozlewały i jestem zadowolony. Jednakże to jest tylko moja opinia subiektywna. Lekarz nie daje ci zbytnio wyboru stylu obrzezania i nie za bardzo chce wszystko tłumaczyć. Ogólnie gość jest krótki i nie owija w bawełne też. Krzywdy ci nie zrobi i problem rozwiąże jednak no efekt estetyczny to uważam że jak mu wyjdzie. Teraz gdybym wybierał wybrałbym Tondla.
Od momentu pierwszej wizyty do dnia zabiegu długo czekałeś? Jak z bólem w trakcie i po.. do przeżycia?
 

nope

Well-known member
Kurcze nie pamiętam ale coś ponad 2 tygodnie chyba a szedłem prywatnie ale to dlatego tak długo bo kuzniar mi gadał ze ma nawał pacjentów ;p podczas zabiegu nic nie bedzie cie bolało o to sie nie martw. Po zabiegu także. Czułem czasem takie nieprzyjemne pulsowanie. Nie nazwałbym tego bólem a na noc zjadłem jedna tabse przeciwbólową ale bardziej profilaktycznie niż z bólu :) nie stresuj się tym akurat. Zabieg to pikuś uważam z perspektywy czasu i nie ma sie czego bać. Profamilia ma ogólnie super ludzi i będziesz spokojny.
 
Do góry