• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie pełne, opuchlizna

Red2022

New member
Hej,
Temat jakich wiele na tym forum czyli jestem już czwarty dzień po zabiegu l&t i chciałbym się upewnić że wszystko jest ok (wizyta kontrolna dopiero za tydzień).
Zabieg był jak najbardziej do przeżycia, ukłucie nieprzyjemne, a później tylko czekanie na koniec bo i tak nic nie czułem. Myślałem że po powrocie do domu będę zmęczony, szybko się położę dość czy coś w ten deseń natomiast cały czas byłem na "chodzie".
Teraz do sedna:
Wiem że opuchlizna będzie bo dziwne byłoby gdyby obyło się bez niej, natomiast pytanie od kiedy zaczyna się robić na tyle duża żeby udać się do operatora i na co konkretnie zwracać uwagę co powinno zaniepokoić, no i czy tutaj wszystko ok jak na 4 dni?
4 dzień
 

nope

Well-known member
Wyglada gites. Z opuchlizna to jest tak ze dopoki fiut nie napuchnie jak bania od os to nie ma co sie za bardzo przejmować. Sam wybrałeś ten styl cięcia?
 

Red2022

New member
Wyglada gites. Z opuchlizna to jest tak ze dopoki fiut nie napuchnie jak bania od os to nie ma co sie za bardzo przejmować. Sam wybrałeś ten styl cięcia?
To póki nie rośnie opuchlizna to się nie martwię.
Miałem wybór cięcia i postawiłem na te. Wizualnie bardziej mi się podoba l&t natomiast miałem rozterkę odnośnie tej blaszki wewnętrznej jednak wygrało co wygrało.

Póki co bez przygód, bólu. Gdyby tylko te nocne wzwody dały sobie siana...
 

Red2022

New member
6. dzień po
Dużych zmian nie ma lecz wydaje mi się że opuchlizna już trochę schodzi plus nocne pobudki przestają być bolesne. Nigdy nie przyglądałem się szwom ale wygląda trochę jak drut kolczasty. Jedyne co mnie zaciekawiło to że przy lekkim wzwodzie strasznie się wygina na lewo ale obstawiam że to opuchlizna+szwy
6. dzień
 

nope

Well-known member
Spokojnie. Lekarz ci nie wycinal cial jamistych wiec nic sie nie zmieni z tym wygninaniem :D kwestia szwow i opuchlizny tak jak.mowisz.
 

Red2022

New member
7. dzień

Żołądź zrobił się lekko blady przy górze, a zauważyłem że w spoczynku jedna strona jest bardziej odchylona(?). Nigdy w życiu nie miałem szwy wcześniej, rozumiem że to czarne przy zgrubieniu skóry to część szwu? Nie boli ni nic
7. dzien
 

nope

Well-known member
Zoladz po obrzezaniu zmienia kolory jak kameleon wiec luz. Rane mozesz skonsultowac z lekarzem bo w sumie nie wiem czy to tak ma być.
 

Red2022

New member
Właśnie cały czas mi się wszystkie chowają w stanie spoczynku, ale mam też tam sporą opuchliznę. Lekarz powiedział że póki nie ma wysięku to się nie przejmować.
 

Podobne tematy

Do góry