• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie na Śląsku

qubas

New member
Hej, jakiś czas temu przeprowadziłem się na Śląsk i nie orientuję się tutaj w nazwiska ani szpitalach. Możecie polecić jakiegoś lekarza w celu obrzezania (całkowite/częściowe). Jestem po dwóch plastykach i ostatnio czuję, że problem wraca i chcę to rozwiązać raz na zawsze dlatego zdecydowałem się na obrzezanie. Najlepiej prywatnie, żeby nie czekać.
 

nope

Well-known member
Wroclaw - ratajczak albo ratajczyk sie gosc nazywa bylo na forum, tondel poznan, drabina krk , michalski okolice krk, staplerem jakubowski krk, jest sporo tego na forum.
 

qubas

New member
Wroclaw - ratajczak albo ratajczyk sie gosc nazywa bylo na forum, tondel poznan, drabina krk , michalski okolice krk, staplerem jakubowski krk, jest sporo tego na forum.
Dobra, wizyta umówiona w Poznaniu u Tondela. Jestem w szoku bo umówił mnie na koniec września już na zabieg, myślałem, że najpierw jakaś wizyta i potem umówienie terminu a on mi mówi, że jak jestem zdecydowany to może mnie na zabieg już umówić. Dzięki za pomoc.
 

Wah

Member
Dobra, wizyta umówiona w Poznaniu u Tondela. Jestem w szoku bo umówił mnie na koniec września już na zabieg, myślałem, że najpierw jakaś wizyta i potem umówienie terminu a on mi mówi, że jak jestem zdecydowany to może mnie na zabieg już umówić. Dzięki za pomoc.
O proszę. A jak się skontaktowałeś z tym lekarzem? W sensie też tak bym chciał żeby od razu jeśli można na pierwszej wizycie od razu ciach i po sprawie. Bo do Poznania trochę km mam. Czy wysyłałeś temu lekarzowi jakieś fotki żeby zerknął? Czy tak serio serio w ciemno Cię umówił na obrzezanie? A i proszę napisz na jaką kwotę się wstępnie umówiliście.
 

qubas

New member
O proszę. A jak się skontaktowałeś z tym lekarzem? W sensie też tak bym chciał żeby od razu jeśli można na pierwszej wizycie od razu ciach i po sprawie. Bo do Poznania trochę km mam. Czy wysyłałeś temu lekarzowi jakieś fotki żeby zerknął? Czy tak serio serio w ciemno Cię umówił na obrzezanie? A i proszę napisz na jaką kwotę się wstępnie umówiliście.

Tutaj masz kontakt:

W moim przypadku wyglądało to tak, że zadzwoniłem powiedziałem o co chodzi i zapytałem czy da radę załatwić wszystko na jednej wizycie bo też mieszkam z dala od Poznania. Powiedział, że jeżeli jestem zdecydowany to jak najbardziej da radę załatwić temat za jednym razem. Żadnych zdjęć nie wysyłałem. Kosz 2100 zł.
 
  • Like
Reactions: Wah

Podobne tematy

Do góry