• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie low loose

RTHadzaj

Active member
Hej, czy da się po obrzezaniu low i loose wyciąć więcej zewnętrznego napletka bez ruszania tego wewnętrznego którego i tak już praktycznie nie ma? Mam problem z napletkiem, to jest chore, człowiek obrzezał się, by pozbyć się bakterii z napletka, żeby nie truć się cały czas antybiotykami to mimo wszystko na zewnętrznym napletku w tym miejscu w którym gdy mały się skurczy i skóra jest schowana to tam jest stan zapalny, swędzenie, sliska skóra, będę robił wymaz, ale to na sto procent jest e faecalis i lub e coli, tak jak to było kiedyś... w sumie żołądź też jest przesuszona i wszystko to jest chore, ucięcie penisa całkowicie może by mnie wyleczyło... Doradźcie mi bo ręce mi opadają. Znacie jakieś antybiotyki na walkę z e faecalis? Ja raz brałem przez 10 dni ciprofloksacynę i dopiero 10 tego dnia wszystko zeszło i wszystko było fajne, po tygodniu ten sam stan i wtedy zdecydowałem się na obrzezanie które jak się okazuje nie pomogło i do tego mam najgorszy typ jakim jest low więc co tu dużo gadać, straciłem najwięcej a nie zyskałem nic...
 

Podobne tematy

Do góry