• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie kogo polecacie?

PanBoro

New member
Witam Was Panowie, tak jak w tytule szukam najlepszego specjalisty (najlepiej Dolny Śląsk lecz jeśli trzeba to i cała Polska)
Mam problem z węzidełkiem i nie do końca schodzącym napletkiem podczas pełnego zwodu (podczas zabaw z żoną czasami prowadzi to do dyskomfortu, podrażnień i sporadycznie śladowego krwawienia)
Więc szukam specjalisty od obrzezania/plastyki który pomógł by pomóc z tym problemem i wykonał zabieg na wysokim poziomie (cena nie gra roli czy to będzie 800, 1000, 2000 czy 5000zl)
Przy okazji chciałbym połączyć to z wazektomią (dwójka pociech starczy, trzeba zamknąć interes i cieszyć się seksem)

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.
 

piciu1988

Active member
Jestem krótko po takim zabiegu.
Nie wiem jaki będzie efekt końcowy po zagojeniu ale operował dr Tondel w Poznaniu, który ma tu dobre opinie i jeśli czytałeś trochę forum to pewnie widziałeś już to nazwisko. Ja jestem zadowolony bardzo na ten moment.

Zabieg zrobisz bez wizyt wstępnych lecz raczej nie połaczysz tego z wazektomią, choć warto zapytać.

Cena 1800 zł.
 

Podobne tematy

Do góry