• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe - 6 tygodni po.

Dzisiaj mija 6 tygodni od mojego zabiegu obrzezania. Chciałbym żebyście mi powiedzieli jak to wyglada? Skóra jeszcze dosyć wąska i schodzi niekomfortowo, ale wg lekarze ma się to bardziej „uplastycznic”. Wszystko jest w porządku? Martwią mnie tylko te małe chrostki na żołędziu. Dajcie znać co myślicie::::
Fotki 2 tyg po:
Fotki dziś:
 

Humanista

Active member
No szalu nie ma :/ to jakis high and loose ze tak napletek zewnetrzny zaslania blaszke? Pokaz jeszcze we wzwodzie, moze wyglada wtedy lepiej, bedzie tez latwiej ocenic blizne. Co so tych krostek to mozliwe, ze taka uroda, podobnie jest z prosakami na napletku. Sporo facetow ma takie krosty na spodzie zoledzi
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak na półtora miesiąca po zabiegu to wygląda słabo. 2 tygodnie po wygladalo lepiej. Przede wszystkim luźniej. Teraz wyglada jakby ci sie zacisnela skóra.
 
Trochę zaniedbałem higienę, przez strach o załupek, pewnie dlatego, bo nie odsłaniałem prawie wcale rany szycia. Lekarz powiedział, że teraz najważniejsza jest higienia.
Myślicie, ze konieczna będzie jakaś poprawka chirurgiczna? Jakieś leki, maści? Czy po prostu czekać, dbać o higienie, bo u mnie występuje dłuższy czas rekonwalescencji?
 

Humanista

Active member
Poczekaj jeszcze z miesiac, zobacz jak bedzie wygladac we wzwodzie, czy nie czujesz ucisku. stosuj masc silikonowa na blizne, moze troche sie poluzni. Ja bym poprawki nie wykluczal, dobra wiadomosc jest taka, ze masz wystarczajaco duzo skory na poprawke. Jesli sie zdecydujesz, to lepiej u innego lekarza, Tondla na przyklad. Ogolnie przed decyzja zapytaj innego urologa, co on o tym sadzi.
 

Amek

Active member
Jest niestety bardzo ciasno. Jak po 3 miesiącach po zabiegu nie będzie dużej poprawy to myślę, że konieczna będzie poprawka, ale no pozostaje czekać i być dobrej myśli

Co stosujesz na blizny?
 
Nic, byłem dzisiaj u lekarza i powiedział teraz, że najważniejsza jest higiena, wszystko się dobrze goi i żeby zmarnować mupiroxem (?).
Poprawka wyglada tak samo jak obrzezanie czy jest to krótszy/prostszy zabieg?
 
Oby to się dobrze zagoiło, bo kurczę nie chce przechodzić przez kolejny zabieg…
A wg was będzie konieczna poprawka czy przy odpowiedniej higienie zagoi się prawidłowo?
 

nope

Well-known member
Jak na 6 tyg to na prawde kiepsko to wyglada. Watpie ze uda ci sie to doprowadzic do normalnego stanu bez zrobienia poprawki.
 
Do góry