• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie anastomatem

Rekinekai

New member
Witam wszystkich
Chcialbym się dowiedzieć jakichś ciekawych informacji na temat obrzezania. Mam stulejkę całkowita urolog powiedział bxo, mówiła też że trzeba wyciac jak najwięcej bo stwardnienie jest też pod napletkiem, nie wydaje mi się że jest twarda jak go myje.
Poczytałem sobie trochę o tym i chciałbym się obrzezać anastomatem tylko szukam kliniki gdzie robią to nieletnim. Proszę też o informację jakie sa plusy i minusy danego stylu, doktor u której byłem powiedziała tylko że mogę wybrać czy częściowo czy calkowite nic nie mowila o wysokości blizny. Czy na starość przy obzezanej fujarze nie ma problemów ze wzwodem?
 

Amek

Active member
Przy anastomacie nie ma możliwości wyboru w którym miejscu dokładnie jest blizna.

Jeśli nie możesz wcale zdjąć napletka to też obrzezanie anastomatem nie jest możliwe, bo ten kapturek trzeba wprowadzić pod napletek
 

Rekinekai

New member
Przy anastomacie nie ma możliwości wyboru w którym miejscu dokładnie jest blizna.

Jeśli nie możesz wcale zdjąć napletka to też obrzezanie anastomatem nie jest możliwe, bo ten kapturek trzeba wprowadzić pod napletek
Widziałem film gdzie nacinali lekko napletek i wkładali kapturek ale to już pewnie zależy od lekarza
 

Rekinekai

New member
No to już trzeba pytać lekarza na wizycie kontrolnej
Właśnie szukam jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie który takie zabieii wykonuje, liczę na to że ktoś jeszcze podpowie tu na forum. Dzwoniłem do kliniki uromed górce ponieważ słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat zabiegów dr.Tura ale niestety nie przyjmuje nieletnich a nie widzę sensu czekania 2 lat, chce się z tym badziewiem uporać jak najszybciej
 

Amek

Active member
Ale to jak jesteś nieletni to i tak z rodzicem musisz iść.

Jak rodzic podpisze zgodę to Tur tez nie wykona zabiegu?
 

wacie

Active member
Jestem po obrzezaniu anastomatem , nie rozumiem czemu nastolatek nie może być tak "załatwiony" ?
 

Rekinekai

New member
Ale to jak jesteś nieletni to i tak z rodzicem musisz iść.

Jak rodzic podpisze zgodę to Tur tez nie wykona zabiegu?
Przepisy są pojebane nawet jak bym miał osiemnaście lat dzień po zabiegu to zabieg musi być wykonany przez urologa dziecięcego, dzwoniłem z rodzicami i nie ma szans nawet nie chce przyjąć na konsultacje
 

Rekinekai

New member
Jestem po obrzezaniu anastomatem , nie rozumiem czemu nastolatek nie może być tak "załatwiony" ?
Chciałbym ale nie mam pojęcia gdzie to robią wszędzie +18. Niby młodszym chcą ulżyć to i znieczulenia ogólne(nie wiem poco) a żeby wszystko poszło korzystniej to utrudniają
 

Rekinekai

New member
Mógłby mi ktoś jeszcze podać jakieś wady anastomatu? Bo wydaje mi się że oprócz tego że nie można określić gdzie się chce mieć bliznę tylko mniej więcej to pod każdym względem jest lepszy od skalpela.
 

MKD

Active member
Chciałbym ale nie mam pojęcia gdzie to robią wszędzie +18. Niby młodszym chcą ulżyć to i znieczulenia ogólne(nie wiem poco) a żeby wszystko poszło korzystniej to utrudniają

Po to, ze nie dostajesz zatrzyku w grzyba i nie wychodzi Ci mega opuchlizna po strzykawce. Do tego lekarzowi latwiej jest zszyc jak penis nie jest caly opuchniety po miejscowym wiec szansa na powodzenia zabiegu znacznie wzrasta.

A nam sam koniec nie czujesz tego zdecydowanie nie przyjemnego momentu zastrzyku :) Wyobraz sobie, ze ktos ma calkowita i po 20 latach pierwszy kontakt zoledzi ze swiatem zaczyna sie od igly ze znieczuleniem
 

Rekinekai

New member
Po to, ze nie dostajesz zatrzyku w grzyba i nie wychodzi Ci mega opuchlizna po strzykawce. Do tego lekarzowi latwiej jest zszyc jak penis nie jest caly opuchniety po miejscowym wiec szansa na powodzenia zabiegu znacznie wzrasta.

A nam sam koniec nie czujesz tego zdecydowanie nie przyjemnego momentu zastrzyku :) Wyobraz sobie, ze ktos ma calkowita i po 20 latach pierwszy kontakt zoledzi ze swiatem zaczyna sie od igly ze znieczuleniem
Może i racja nie pomyślałem o tym, ja swój problem mam od roku najpierw ciężko schodzil ale nie byłem świadomy że to stuleja a teraz wyszło że całkowite i bxo jakieś
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry