• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzek po obrzezaniu częściowym

Witam, jakieś 3tyg temu mialem obrzezanie częściowe, wszystko praktycznie wygojone, tylko martwi mnie ta opuchlizna, są jakieś masci na to? Czy co
 

mati12

Well-known member
Pierwsze usuń szwy bo od nich również może się robić opuchnięte jak się podgoi po szwach to wtedy jakiś żel na Blizne możesz
 

morgan66

Active member
Ja tu za bardzo żadnej opuchlizny nie widzę. Jak masz częściowe to jak pisali wyżej - noszenie naciągniętego powinno wystarczyć. A co do smarowania - to smarować trzeba (jak juz nie będziesz miał ran oczywiście) linie szycia/bliznę - jak ona się będzie luzować to i nabrzmienie/opuchlizna napletka wew. będzie zanikać.
 

morgan66

Active member
No nie wiem - może ktoś inny się jeszcze wypowie - ale dla mnie to żaden obrzęk lub co najwyżej minimalny - no przecież ten napletek w jakiejś formie musi się ułożyć skoro jest :) - jak to według Ciebie powinno wyglądać? Dla mnie to wygląda w porządku - nie wiem co Cie tak niepokoi. Nie wiem, może wrzuć też zdjęcia we wzwodzie albo z naciągniętym napletkiem bo na tych zdjęciach ja nic niepokojącego nie widzę.
 

nope

Well-known member
Masz za ciasna blizna lub za malo wycięte zwężonego napletka stąd masz tak pozwijany napletek wewnętrzny którego nie możesz swobodnie rozciągnąć po trzonie bo ci wąskie szycie nie pozwala. Czas to leczy. Jeżeli nie to poprawka.
 

Trolo

Well-known member
Jak dla mnie to po prostu jest zwinięty napletek a nie opuchlizna. Powinno się to rozciągać podczas wzwodu. Jeżeli ciasna blizna to powinieneś to rozciągać we wzwodzie.
 

Podobne tematy

Do góry