• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nieregularny kształt moszny

Famfara

New member
Hej,

Pisze ponieważ jestem strasznie wyczulony na punkcie swoich genitaliów i chorób nowotworowych, od kiedy mama przeszła popadłem trochę w histerie(chodź wszystko jest na dobrej drodze i powinna wyjść z tego) + skumolowało się to razem z innnymi problemami zdrowotnymi stąd też ta histeria się zaczeła tworzyć. ale przejdźmy do konkretów ogólnie czasem mnie pobolewa lewa strona biodra w okolicach jądra. Zastanawiam się czy to nie jest trochę na tle zwyrodnieniowym od siedzenia+jak mocniej się masturbuje i obijam ręką lewe jądro to trochę pobolewa, bardziej to idzię nie o samą jądro a bardziej jego tył, tamtejsze wszyskię żyły itd. Ogólnie we wrześniu jakoś byłem u urologa bo wyczułem za lewym jądrem różnę żyłki, narośla, których nie czułem za prawym a się niestety nie znam, inaczej może bym nie szedł. wtedy USG pokazało że z jądrami wszystko jest okey, jedyne co znalazł to żyły powrózka nasiennego wielkość 3mm po lewej stronie Ogólnie podsyłam zdjęcia jak te moję jądra wyglądaja i prośba o opinnie czy tak to wszystko może wyglądać. Oraz możecie się wypowiedzieć, czasem też tak mam, że jak dochodzę, to z lewej strony trochę mam inne odczucia niż z prawej(nie ból, ciężko określić, trochę jak by lewa strona miała trochę zakwasy czy coś takiego) ale to też może na tlę mięśniowym.


Pozdrawiam,
 

amenek5

Active member
To że cię pobolewa to ja bym podawał dwie przyczyny , pierwsza to to co masz, czyli żylaki powrózka nasiennego , jednak to podlega operacji dopiero jak są dość duże, sam je mam i lekarz odradził mi operacji powiedział ze mogą czasem coś odczuc ,a druga przyczyny , przepuklina która gdzieś się tam może odzywać, jednakże z jednym i zdrugim poki co nic nie możesz zrobić
 

NapletonBonaparte

Active member
Wyglądają normalnie. Ale:

jak mocniej się masturbuje i obijam ręką lewe jądro to trochę pobolewa

To się tak nie masturbuj. Przyzwyczaisz penisa do żelaznego uścisku ręki, potem znajdziesz sobie jakąś fokę i będziesz miał problem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Kształt penisa Inne 3
K Kształt penisa po operacji ( foto!) Skrzywienie prącia 12
M Dziwny kształt penisa? Inne 1
L Zmiana koloru moszny Inne 4
W Opuchlizna wokół penisa i moszny Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry