• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie zrośnięta skóra po zdjęciu szwów.

Radek99

New member
Witam, jestem 3 tygodnie po zabiegu obrzezania i wczoraj miałem zdjęcie szwów ponieważ się nie rozpuściły, po zdjęciu zaniepokoiło mnie otwarcie się rany po prawej stronie członka, po lewej wszystko ładnie się zrosło. Z tąd pytanie czy to normalne zjawisko i się zrośnie czy będzie trzeba wykonywać poprawkę czy coś podobnego?
Dzięki za odpowiedź
 

Amek

Active member
johnny040190 co Ty piszesz...


zrosnie się tylko będzie blizna, która potem się wygładzi, jeśli będzie się stosować coś na blizny
 

Radek99

New member
johnny040190 co Ty piszesz...



zrosnie się tylko będzie blizna, która potem się wygładzi, jeśli będzie się stosować coś na blizny
Dieki wielkie, polecisz coś konkretnego i kiedy używać? Chyba że lepiej jak pójdę do lekarza i coś mi przypisze?
 

Amek

Active member
Mi po obrażaniu lekarz kazał smarować contractubexem, kilka razy dziennie. U Ciebie trzeba poczekać, aż zrobi się blizna. Myśle, że minimum to jeszcze 7 dni musisz poczekać
 

Radek99

New member
Mi po obrażaniu lekarz kazał smarować contractubexem, kilka razy dziennie. U Ciebie trzeba poczekać, aż zrobi się blizna. Myśle, że minimum to jeszcze 7 dni musisz poczekać
Ok, dzięki wielkie za pomoc, poczekam aż się zrośnie i wtedy działam z maścią.
 

nope

Well-known member
To ci się nie zrośnie. Szacunek dla lekarza który tak cię wypuścił. Na moje do ponownego zszycia
Zrosnie sie. Co ty wygadujesz wgl? Miałem w jednym miejscu podobne ale mniejsza długość odcinka. Zrosło się ale jest tam wgłębienie które się powoli wygładza
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wizualny efekt w tym miejscu będzie inny.
Takze w sumie jakas tam lipa będzie.
Dziwne ze w 3 tygodnie sie nie zroslo.
 
Ostatnia edycja:
Gość zapłacił tyle samo co każdy. Dlaczego ma mieć gorszy wygląd tego miejsca po zabiegu ? Lepiej założyć parę szwów i mieć z głowy czy się zrośnie czy nie i żeby nie było dużej blizny tylko malutka
 

nope

Well-known member
No przyznaję wam racje. Jestem poltora miecha po zabiegu i w miejscu podobnym jak ten mam brzydkie wgłębienie. Na pewno będzie blizna większa i grubsza a kiedy to sie zrówna z resztą skóry to nie wiadomo, o ile sie zrówna.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Gość zapłacił tyle samo co każdy. Dlaczego ma mieć gorszy wygląd tego miejsca po zabiegu ? Lepiej założyć parę szwów i mieć z głowy czy się zrośnie czy nie i żeby nie było dużej blizny tylko malutka
Nikt nie założy szwów na to miejsce już. To mozna zrobic do kilku godzin po otwarciu sie ŚWIEŻEJ rany. Jak juz pojawila sie ziarnina szycie nic nie da. W tym przypadku cos chyba od poczatku poszlo nie tak, bo niemożliwe jest by skora nie polaczyla sie w 3 tygodnie.
Żeby zrobic jak byc powinno, trzeba znow ciąć - czyli wyczyścić ziarnine do świeżej tkanki i wtedy zszywac.
 

nope

Well-known member
Ja uważam że to jakość szycia. U mnie w miejscu gdzie było zszyte ładnie śladu nie ma. A w miejscu gdzie krzywo wlasnie sie nie zroslo :)
 

Podobne tematy

Do góry