• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek podczas erekcji

Dannny

New member
Cześć, mam pytanie odnośnie napletka podczas wzwodu. Czy napletek powinien sam podczas wzwodu odkryć żołądź? Od czego to zależy, że jednemu schodzi sam podczas podniecenia a u mnie np penis w pełnym wzwodzie i tak jest w pełni pokryty napletkiem. Ręcznie mogę ściągnąć bez problemu, nie występuje ból itp. Jak zostawię zsuniety to i tak po chwili naciągnie się do połowy conajmniej. Czy to kwestia, że jakbym miał dłuższe wędzidełko to skóra inaczej mogłaby się nawijać? Podczas seksu jest to trochę irytujące.
 

dandoo

Active member
wydaje mi się, że miałeś jak ja kiedyś miałem długi napletek który sam nigdy nie odkrył żołędzi, a gdy sam to zrobiłem to ja czułem dyskomfort bo on jak jakiś czas tak był to puchło chyba się gdzieś zaciskał i urolog mi zasugerował żeby zrobić obrzezanie bo z wiekiem będzie gorzej, zrobiłem obrzezanie staplerem ten problem znikł, odczucia się trochę zmieniły ale nie przesadnie, jest inaczej jak jest mniej tego napletka. Jeżeli bardzo przeszkadza przy seksie to chyba coś może warto z tym zrobić. Ale wybór Twój, musisz sam zdecydować czy aż tak Ci to przeszkadza bo powrotu nie ma, możesz też ocenić czy to nie problem wędzidełka. idz do urologa to ci doradzi. miłego
 

Matador

Member
Jeżeli po ściągnięciu napletka nic Cię nie boli, nie uwiera, nie ciągnie to nie ma podstaw do zabiegu. Napletek nie musi sam się zsuwać podczas erekcji - u wielu mężczyzn jest on po prostu dłuższy
 

toastt

Well-known member
Napletek musi podczas erekcji schodzić z żołędzi, ale nie musi to następować samoczynnie. Jeżeli musisz mu pomóc i schodzi on podczas erekcji gładko, to nie jest to wskazaniem do obrzezania.
 

Trolo

Well-known member
Zapewne w pochwie podczas ruchu wstecz nasuwa Ci się na żołądź. Może to być przez to, że żołądź ma niewiele większą średnicę niż trzon penisa. Jedynym rozwiązaniem wtedy jak będzie to bardzo Ci przeszkadza jest obrzezanie.
 

Dannny

New member
Ok, może tak być, trochę denerwujące. Jak przy wzwodzie zostawię odciągnięty to ok, przy stosunku się nawinie. Natomiast powstaje taka oponka, ciekawe czy po np wydłużeniu wędzidełka by się trochę poprawiło
 

Podobne tematy

Do góry