• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadzerki slimaczace sie rany

htzpawel

New member
Wiatam od okolo 10 dni mam problem z zoledzia i napletkiem, mam przewlekle zapalenie prostaty, ostatnio bralem, z malymi przerwami duzo antybiotykow
Bactrim forte 10 dni
Tarivid 14 dni
I ostatnio doxycykline 14 dni, a skonczylem 3 tyg temu
Trzymalem tez nadmierna higiene. Ostatnio dostalem cos co wrzuce na 1 zdjeciu i tak sie wystraszylem, ze zaczalem leczyc czym popadnie, praktycznie moczylem go w octanispecie byl tez trybiotyk, clotrimazol, rivanol zel, moczenie w korze deby i chyba przesadzilem, bo tamto sie wyleczylo, ale narobilem sobie takiego klopotu, ze az sie boje czy to sie da wyleczyc, wrzucam zdjecia, jak myslicie co to jest i co z tym zrobic, robilem wymaz z 1 zdjecia i nic nie wyhodowano grzybow brak bakteri brak l, dzisiaj znowu wymaz czekam
 

pelesos

Active member
Witam, pewnie za dużo antybiotyków, leków innych preparatów ... i albo doszło do grzybicy / bakteryjnego zapalenia ... alergicznego ... albo wszystko pod trochu . Wrzuć zdjęcia , jak nie umiesz to na email do mnie, zobaczę i coś poradzę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry