• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość po obrzezaniu

Witam Panowie,
na wstępie chciałbym podziękować za poświęcony czas. Jestem 3 tygodnie po zabiegu obrzezania staplerem. Od małego miałem stulejke i niesamowitą nadwrażliwość. W wieku 25 lat zdecydowałem się na zabieg. Odpadły mi już zszywki i rany kończą się goić. Martwi mnie, ze po 3 tygodniach nadal mam nadwrażliwość. Jest lepiej, górę mogę nawet dotykać, ale dół żołędzi to jakiś dramat. Zapytałem lekarza czy mam stosować jakaś maść czy coś to powiedział, ze nie i minie samo. Jeden urolog powiedział mi kiedyś, ze niektórzy ciagle odczuwają ból i bardzo mi współczuje...
Jakie znacie sposoby na hartowanie? Aktualnie dotykam podczas kąpieli i śpię w majtkach bez opatrunku. Czy możecie polecić jakaś maść, zel?
 

nope

Well-known member
Ten jeden urolog to niech lepiej idzie sprzedawać warzywa na straganie xddd. Nadwrazliwosc ci przejdzie sama i tyle. Nie ma sposobów. Czas. Za miesiac - dwa to juz nie bedziesz pamietal ze cos robione miales.
Nos normalnie waclawa w gaciach niech sie obija, rob swoje i samo przejdzie.
 

latek777

Active member
u mnie nadwrażliwośc przeszła, ale też nie było z tym źle bo nie miałem stulejki całkowitej, czytałem , że maść zawierająca lidokainę pomaga na nadwrażliwość żołędzi, poszukaj w necie więcej informacji
 

latek777

Active member
ale czemu odpada? posmarujesz się taką maścią i w ten sposób będziesz mieć mniejszą nadwrażliwość, możesz penisa posmarować maścią i owinąć żołądź np torebką foliową jednorazówką i tak potrzymać godzinę albo dłużej, może po jakimś czasie żołądź się zahartuje
 

Podobne tematy

Do góry