• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Naderwane wędzidełko

Cedoff

New member
Witam. 2 tygodnie temu naderwało mi się lekko wędzidełko podczas stosunku. Po 2 tygodniach myślałem że już się wszystko zagoiło jednak znowu się naderwało. NIGDY WCZEŚNIEJ nie miałem z tym problemu. Zrobiłem zdjęcia tuż po zerwaniu. Krwi dużo nie było jednak niewielkie ilości się pojawiły. Czy za szybko chciałem wrócić do "działań" i dlatego to się zdarzyło znowu?? Czy jest konieczność wizyty u lekarza? Zaznaczam jeszcze raz że nigdy wcześniej nie miałem problemu z wędzidełkiem. Proszę o pomoc bo panikuję...
Cedoff - Imgur







 

szymon1

New member
Naderwane wędziedłko

Za szybko zacząłeś współżycie, i pewnie zbyt intensywnie. Zawsze po zerwaniu dać sobie ze dwa tygodnie na gojenie i dwa dla bezpieczęństwa, czyli razem miesiąc czasu jak po zabiegu;) Druga sprawa jak sie coś mocno naderwie to można iść od razu na izbę do ci jakiś szew założą. Jak teraz zostawiłeś do gojenia to wstrzymaj sie na miesiąc czasu. Pamietaj o higenie teraz sa upaly wiec to sprawa istotna (moze wziąć pare dni wolengo jak pracujesz fizycznie) + czesta zmiana bielizny możesz użyć czegoś na przyspieszenie gojenia np Soloceryl żel (ten przypiesza gojenie polecam, ale nie ma wlasciwosci antybakteryjnych) lub Cicalfate (krem gojący antybakreyjny) smarowac cienką warstwą 2xdziennie a przed posmarowaniem możesz przemyć solą fizjologiczną i wytrzeć jałowym gazikiem. To coc ic napisalem ta nie sa antybiotyki i bezpieczne kremy. Jak jestes w stanie utrzymac go w czystosci w upaly to co ci napisalem wystarczy. Wezidełko chyba za krótkie, poszukaj odpowiedniego lekarza na forum idz na konsultacje / zabieg i będziesz miał spokój. A i jeszcze potem napisz czy ci sie zagoilo a nie ze znikniesz z forum bez wieści;)
 
Ostatnia edycja:

Cedoff

New member
Posiadam żel RIVEL który odkaża i przyspiesza gojenie. Mogę go używać? Rok intensywnego życia seksualnego i nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Stąd moje wątpliwości czy wędzidełko jest za krótkie i wymaga plastyki.
 

szymon1

New member
Jak wcześniej wygoiłeś to tym RIVELEM to możesz używać tej maści (jak sie po tygodniu nie zasklepi to do lekarza), nie smaruj zbyt grubo, raczej cieniutko warstwą. Możesz też ptaka wsadzić pionowo w slipy i wsadzić gruba podpaske np BELLA NORMAL (czescia chlonna do wedzidelka), nie zabrudzisz gaci i latwiej bedzie utrzymac higiene.
 

Klaus1

New member
Jak chcesz posmarowac wedzidelko bez odsuniecia napletka? Tak samo przy myciu. Po to sciagaj ale niepotrzebnie nie ma co go ruszac.
 

szymon1

New member
Tak jak kolega wyzej napisal do umycia wysuszenia i posmarowania sciagamy, a potem nosimy nasuniety i nie meczymy ptaka
 

Cedoff

New member
Czy jest szansa że po miesiącu regeneracji wędzidełko nie będzie się już zrywało skoro to pierwszy taki przypadek a wcale nie pierwszy stosunek i nigdy nie miałem z tym problemów..?
 

szymon1

New member
Jest szansa, ale jak zaczenie sie nadrywac bliznowacic to idz na zabieg, im wczesniej to zrobisz tym bedzie mneij inwazyjny. Znjadz dobrego lekarza
 

Cedoff

New member
A spotkał się ktoś z kimś komu raz się zrosło i już nie sprawiało problemów? A co do zabiegu to nie jestem przekonany bo jestem z miejscowości co liczy tylko 60tys mieszkańców a do takiego cięcia" tak ważnego miejsca muszę mieć kogoś sprawdzonego.. Ciężka sprawa i jestem ciągle zdenerwowany..
 

Klaus1

New member
Ja mailem zabieg prostowania, ale pamietam ze wczesniej zrywalo mi sie wedzidelko (a za dzieciaka mialem stulejke ktora sama sie wyleczyla wiadomo jak hehe), leciala krew i to pare razy, ale tylko przy masturbacji. Przy operacji prostowania mi to poprawili za darmo bo o tym nie wspominalem, dopiero po wyprostowaniu kapnalem sie ze moje wedzidelko bylo bardzo krotkie przez te wielokrotne nadrywanie.

Tak wiec nie wiem czy to regula, ale u mnie sie zrywalo.
 

Matezzzz

New member
ja kiedyś też mocno obtarłem sobie sprzęt aż krew leciała i zastosowałem maść TRIBIOTIC - jedną taką malutką saszetkę i super działa.
 

szymon1

New member
Zdażają sie takie przypdaki ze sie naderwie to co przytrzymywalo skore i potem juz sie nie rwie. A skad jestes dokladnie? Na zabieg ludzie jezdza nawet po 300km bo to mozna zrobic w chirurgii jednego dnia, a samo wedzidlo to w miare prosta sprawa jest. Jak boli caly czas i nie chce sie goic to idz do lekarza i wez sobie wolne z pracy pare dni bo w te upaly to trudno utrzymac tam higiene prze pocenie sie etc, szczegolnie jak pracujesz fizycznie.
 
Ostatnia edycja:

Cedoff

New member
Stalowa Wola. Wolałbym to zrobić na miejscu z tego względu że wygodniej później na konsultacje i "przeglądy" po zabiegu... Nie jestem pewien w ogóle czy potrzebny mi zabieg skoro tyle się trzymało wędzidełko ale mam zamiar iść prywatnie do jakiegoś urologa żeby obejrzał co i jak ale to dopiero po miesiącu jak się zagoi wszystko ładnie. Może za często ściągam napletek do końca i dlatego się nie chce dobrze zagoić??
 

Cedoff

New member
Odsłaniam go dwa razy dziennie aby przemyć i przy tym napletek odciągam maksymalnie w dół żeby całą główkę było widać. Boje się że gdy przestane go myć tak często ze zdejmowanym napletkiem to coś się gorszego zrobi. Ból występuje tylko podczas wykonywania tej czynności a podczas leżenia czy codziennych zajęć bólu nie ma. Jakieś pomysły?
 

Cedoff

New member
Przeglądając to forum dochodzę do wniosku że kilku użytkowników nadal pozostało aktywnych lecz tylko jeden służy pomocą w tym dziale.. Sory za offtopa i czekam na dalsze rady:p
 

szymon1

New member
Dwa razy dziennie to nie jest jakos zaczeto, staraj sie to robic tak zeby go tam nie nadrywac przy tym odciaganiu, a jak masz watpliwosci to zlgos sie do lekarza, jesli jest to zwykla rana to twoje postepowanie wydaje sie wlasciwe, ale my na forum lekarzami nie jestesmy;) Informuj nas tutaj o postepach i daj cyna. W miedzy czasie mozesz sie rozejrzec za jamims lekarzam bo wrazie jak bedziesz potrzebowal pomocy to zebys wiedzial gdzie uderzyc zeby potem nie czekac znowu tygodniami w kolejakch
 

Podobne tematy

Do góry