• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mniejsze bodźce po zabiegu

marci

New member
Czytam tutaj wiele postów przeczytałem tutaj ,że po zabiegu obrzezania zmniejszają się bodźce w trakcie stosunku przez trudniej jest dojść do wytrysku znowu po operacji plastycznej stulejki , stulejka może powrócić , czytam też wiele artykułów gdzie urolodzy piszą ,że oprócz problemów w seksie jak np u mnie każdy stosunek bez prezerwatywy może zakończyć się załupkiem już tak miałem 2 razy , natomiast jak uprawiam seks w prezerwatywie to wszystko jest w porządku napletek w trakcie wzwodu tylko trochę sam mi schodzi z żołędzia ,ale jak nałożę prezerwatywę to mocno sie ona trzyma prącia i bez problemu uprawiam seks , czytałem ,że oprócz problemów seksualnych przez stulejkę można mieć zapalenie żołędzia i napletka , a nawet raka prącia wychodzi na to że każda jest decyzja jest zła. Byłem u trzech urologów ,ale planuje jeszcze odwiedzić paru decyzję o operacji odkładam już sporo czasu , mam stulejkę częściową chociaż kilka lat temu urolog twierdził że to krótkie wędzidełko. z chigiena też nie mam problemu bo w gorącej wodzie napletek schodzi bez problemu i w ten sposób myje prącie dokładnie jedynym minusem jest seks bez prezerwatywy
 

madiko3

New member
Co za bujda z tymi odczuciami przy seksie. Chłopie idź się uwolnić od tego problemu. Byłem w podobne sytuacji.
 

Animal13

New member
Ja jestem 31 dni po obrzezaniu calkowitym i fakt, troche dluzej sie dochodzi niz z napletkiem. Co prawda jeszcze nie mialem okazji do konca przetestowac sprzet gdyz nadal mam pare szwow (dzis je chyba sam wytne bo juz sie wszystko ladnie zagoilo), ale doznania przy "robotkach recznych" czy lodziku bomba :D

Nie czytaj i rozmyslaj o tym za duzo bo sam widzisz do czego to prowadzi. Idz do dobrego urologa, niech Ci naprawi sprzet i ciesz sie zyciem. Moja decyzja o obrzezaniu byla najlepsza decyzja jaka podjalem przez cale zycie a ten komfort psychiczny po zabiegu jest bezcenny ;)
 

nowy231

New member
Czytam tutaj wiele postów przeczytałem tutaj ,że po zabiegu obrzezania zmniejszają się bodźce w trakcie stosunku przez trudniej jest dojść do wytrysku znowu po operacji plastycznej stulejki , stulejka może powrócić , czytam też wiele artykułów gdzie urolodzy piszą ,że oprócz problemów w seksie jak np u mnie każdy stosunek bez prezerwatywy może zakończyć się załupkiem już tak miałem 2 razy , natomiast jak uprawiam seks w prezerwatywie to wszystko jest w porządku napletek w trakcie wzwodu tylko trochę sam mi schodzi z żołędzia ,ale jak nałożę prezerwatywę to mocno sie ona trzyma prącia i bez problemu uprawiam seks , czytałem ,że oprócz problemów seksualnych przez stulejkę można mieć zapalenie żołędzia i napletka , a nawet raka prącia wychodzi na to że każda jest decyzja jest zła. Byłem u trzech urologów ,ale planuje jeszcze odwiedzić paru decyzję o operacji odkładam już sporo czasu , mam stulejkę częściową chociaż kilka lat temu urolog twierdził że to krótkie wędzidełko. z chigiena też nie mam problemu bo w gorącej wodzie napletek schodzi bez problemu i w ten sposób myje prącie dokładnie jedynym minusem jest seks bez prezerwatywy

Kolego mam podobny problem i boje sie o załupek podczas stosunku. Wiec mówisz ze w bardzo ciasnej prezerwatywie nie ma problemu i nie schodzi skóra w taki sposób aby zrobił sie załupek?
 

marci

New member
Kolego mam podobny problem i boje sie o załupek podczas stosunku. Wiec mówisz ze w bardzo ciasnej prezerwatywie nie ma problemu i nie schodzi skóra w taki sposób aby zrobił sie załupek?

U mnie w każdej prezerwatywie bez problemu uprawiam seks , jedynie bez aż strach się bać bo właśnie wtedy może zrobić się załupek
 

nowy231

New member
U mnie w każdej prezerwatywie bez problemu uprawiam seks , jedynie bez aż strach się bać bo właśnie wtedy może zrobić się załupek

Kolego jakiej firmy uzywasz? jakies specjalnie prazkowane czy standardowa gumka? ja cały czas mam strach przed tym że przy intensywnych ruchach gumka przez to ze jest stulejka sie zsunie lub ze wlasnie w prezerwatywie zsunie sie skorka i zrobi sie załupek... Jak zakladasz kondoma to napletek troszeczke zdejmujesz z zoledzi tak minimalnie? bo ja tak robie ze jest wierzcholek odsloniety przy podnieceniu jest bardziej elastyczny bo wydzielina robi swoje nawilzenie i tak do polowy moge go sciagnac i w takiej pozycji nakladac gumke?
 

marci

New member
ja używam różnych firm po prostu prezerwatywa zawsze ściśle przylega do prącia , napletek tylko trochę schodzi z żołędzia przy dużym podnieceniu widać niewielką część żołędzia. U mnie sprawa jest dziwna bo kilka lat temu urolog twierdził że mam tylko za krótkie wędzidełko , a teraz wszyscy urolodzy twierdzą ,że mam stulejkę. Lekarz Dadej napisał mi ,że mam przywieźć mu zdjęcie prącia w erekcji , niektórzy urolodzy żądaja nawet usg prącia , ale wiem że na usg prącia wstrzykuja jakas substancje żeby była erekcja nie wiem czy to nie jest szkodliwe
 

trimi

New member
Kurw, jak masz stulejkę to na zabieg, i z czym masz problem że będziesz po zabiegu dłużej ruchał? To chyba zaleta?

Ja miałem minimalna + wg mnie za długi napletek(przeszkadzał tylko), teraz jest sporo lepiej.
 

Podobne tematy

Do góry