• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Miesiąc po high and tight - problem

Kat30

New member
Hej, jestem miesiąc po zabiegu obrzezania h&t, chociaż chyba wyszło coś bardziej pomiędzy high and low. Na tym etapie nie jestem zadowolony. Wewnętrzna blaszka jest napuchnięta i wyszły dość spore zęby..

Co sądzicie o efekcie po takim czasie? Czy myślicie, że to się jakoś wchłonie?

 

nope

Well-known member
To sie nie wchłonie. Te wypustki zostaną. Delikatnie sie to zmieni ale to nie blizna tylko zle zszyta tkanka którą wypchneło. Albo kupuj plastry na blizny , klej i licz na poprawe w ciągu pół roku albo już teraz myśl o poprawce.
 

Kat30

New member
Tak mi się właśnie wydaje, że coś nie tak jest z szyciem. Szkoda, że nie trafiłem na to forum wcześniej, wybrałbym innego lekarza...Tyle czasu i kasy stracone ;(

Poprawkę mogę robić od razu czy raczej trzeba odczekać jakiś czas? Skieruje się prawdopodobnie do dr. Drabiny
 

nope

Well-known member
Z tym czekaniem to w sumie nie wiem jak jest. Gdzies czytalem ze mozna po zagojeniu, pozniej ze trzeba czekac az sie blizna ogarnie bo sie zrobi bliznowiec. Nie podpowiem.
 

Kat30

New member
Gdzie robiłeś zabieg?
Zabieg prowadził dr. Aleksander Targonski. Doktor twierdzi, że to tak ma być i że wszystko jest ok..

Chyba i tak nie będę w stanie zrobić poprawki w przeciągu najbliższych 3 miesięcy, więc zrobię poprawkę na jesień..Mam nadzieję, że uda się uratować jeszcze jakaś część wewnętrznej blaszki
 

3xcięty

Active member
Życzę udanej poprawki!. Jakim trzeba być pseudolekarzem, żeby powiedzieć, że to jest poprawnie wykonany zabieg? Skąd oni się biorą???
 

latek777

Active member
pomylić się każdy ma prawo, lekarz to tylko człowiek, jedyna rzecz jaka mnie wkurza u ludzi tej profesji i ogólnie u ludzi to to, że idą w zaparte i nie potrafią przyznać się do ewidentnego błędu
 

nope

Well-known member
Kup plastry. Klej może bedzie poprawa duża i osiągniesz efekt taki który koniec koncow bedzie ci odpowiadał. Masz i tak czas jak sam wspominasz więc próbuj. My też do końca możemy nie wiedzieć ale no widziałem już dużo razy coś podobnego tutaj. Może czas zadziala.
 

Kat30

New member
Życzę udanej poprawki!. Jakim trzeba być pseudolekarzem, żeby powiedzieć, że to jest poprawnie wykonany zabieg? Skąd oni się biorą???
Dziękuję bardzo! Ty widzę też swoje przeszedłeś...teraz już wszystko dobrze?

Kupię plastry, będę kleił i zobaczymy...chociaż mam też myśli, żeby wszystko inne odwołać/ przesunąć i zrobić poprawkę jak najszybciej. Czy orientujecie się może czy z dr. Drabina można dograć szczegóły zabiegu mailowo i umówić się na sam zabieg?
 

nope

Well-known member
Oj chyba na to nie uzyskasz odpowiedzi ale co do kwestii poprawki zrobiłbym tak samo. Do profesjonalisty i spokój. Tylko niestety trzeba wyciac stara blizne i grudki i bedzie low&tight ale juz nic na to nie poradzisz.
 

Hipo9868

Member
Dziękuję bardzo! Ty widzę też swoje przeszedłeś...teraz już wszystko dobrze?

Kupię plastry, będę kleił i zobaczymy...chociaż mam też myśli, żeby wszystko inne odwołać/ przesunąć i zrobić poprawkę jak najszybciej. Czy orientujecie się może czy z dr. Drabina można dograć szczegóły zabiegu mailowo i umówić się na sam zabieg?
Sam jestem ciekawy czy da się u niego umówić odrazu ja zabieg gdyż ja byłem u urologa i zalecil zabieg. A do Krakowa mam ponad 100km i wolałbym to zrobić za jednym razem.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Jak mówi, że tak powinno wyglądać, to pokaż mu zdjęcia z forum, gdzie wykończone jest na gładko.
 

caesar_pl

Member
Poczekaj, a jak się nie będzie podobać to skoryguj u dobrego lekarza. Wydrukuj sobie penisy z internetu i zapytaj lekarza, czy tak umie. Jak nie umie to idź do innego.W końcu kto tu płaci? Tez tak kiedyś miałem. Jeden lekarz powiedział mi nawet,ze jak tyle skóry usunę to nie będę miał orgazmu!
 

Kat30

New member
I jak się skończyło u Ciebie?

U mnie problem jest taki, że nie zostało jakoś super dużo wewnętrznej blaszki, więc nie mam za dużo opcji. Będę chciał zachować go możliwie jak najwięcej.

Poprawka będzie chyba szybciej niż myślałem, bo aktualnie to całe puchnie i boli...
 

caesar_pl

Member
I jak się skończyło u Ciebie?

U mnie problem jest taki, że nie zostało jakoś super dużo wewnętrznej blaszki, więc nie mam za dużo opcji. Będę chciał zachować go możliwie jak najwięcej.

Poprawka będzie chyba szybciej niż myślałem, bo aktualnie to całe puchnie i boli...
Wystarczy parę milimetrów blaszki i po powtórnym obrzezaniu zostanie tyle samo. To dziwne trochę, ale u mnie tak jest.
Pierwsze zdjęcie jest po korektorze, drugie jak było przedtem. Mnie to tez zdziwiło, ale widać ze lekarz to specjalista.
 

Kat30

New member
Kto Cię operował? Ładna robota.

U mnie niestety powstały te pęcherze w skutek złego szycia, więc pewnie doktor będzie musiał uciąć nad nimi...Chciałbym, żeby zostało więcej tej wew. blaszki niż u Ciebie
 

3xcięty

Active member
Dziękuję bardzo! Ty widzę też swoje przeszedłeś...teraz już wszystko dobrze?

Kupię plastry, będę kleił i zobaczymy...chociaż mam też myśli, żeby wszystko inne odwołać/ przesunąć i zrobić poprawkę jak najszybciej. Czy orientujecie się może czy z dr. Drabina można dograć szczegóły zabiegu mailowo i umówić się na sam zabieg?
Nie jestem do końca zadowolony, ale i tak jest dużo lepiej niż było..
 

Podobne tematy

Do góry