• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

mężczyzna 36 lat 16 wrzesień zabieg

Bru

New member
Witam was poczytałem pooglądałem i tu jestem :)

mam 36 lat stulejka pojawiła się hmm może była zawsze lecz słabo wyczówalna ( .żadko miałem problem ze zdjęciem napletka lecz zawsze schodził bez wiekszego bólu ba czasem sam wyskoczył )jednak zbagatelizowałem.Niby większa kontrola w trakcie sexu.
I później było już tylko gorzej aż żona wypchneła mnie do urologa-diagnoza stulejka do zabiegu .

Trudno było się wogóle oprzemóc ale co zrobić sex lubię i higienę też.

Warszawa dr Łępicki klinika jednego dnia na Zaciszu

sam zabieg spoko ( nie licząc krempacji wstydu ha itp) po zabiegu musiałem wziąść proszek i na tym koniec z lekami przeciw bólowymi.

Pierwszy dzień raczej noc bez wzwodów ale od wtorku to jakaś masakra ledwo zasnę już mnie boli .Wstanę pochodzę ,znów się kłądę czasem 30 min czasem godz.
Faktem że mam chęć na sex czy nawet masturbację lecz strach przed bólem i wogóle jesgo stan jest opłakany.
Używam rivanolu i moczę go od 2 dni w rumianku.

zasadniczo dziś jestem już 5 dni po zabiegu .Czasem czuję delikatny ból przy chodzeniu,najbardziej to oponka .

fotki dodam jak rozwikłam co i jak.

mówię wam nie jest strasznie jeśli ja dałem radę to każdy może.
 

Bru

New member
No panowie :) już mineło kilka dni baaa ponad dwa tygodnie.

Powiem tak jak na mój wiek i doświadczenie z kobietami ( kilka ich było) jestem zadowolony.Już nic nie boli choć dotykanie się po szwach ( kilka zostało) jest hmm mało przyjemne.

Co do bólu najgorzej było w nocy pierwsze 4 dni budze się boli mały stoi,spacer po mieszkaniu ,do łóżka po godz powtórka i tak do rana.Ale można przeżyć ( mam słabą wrażliwość na ból) więc jest ok.Wziołem tyklko jedną tabletkę na ból i to po samym zabiegu szok.

Jak czuję się teraz opuchlizna zeszła (prawie cała) penis wygląda dobrze ba podoba mi się ( zrobiłbym sobie loda hahaha taki jest fajny ,tylko bez podtekstów)

Co mnie wpienia to straszne parcie na sex czy masturbację lecz trochę za WCZEŚNIE ( SZCZERZE BOJĘ SIĘ BÓLU)

ale tak bardzo chcę sobie ulżyć ja nie mogę szokkkkk.

NIe ma źle ,wiedzę nabyłem teraz czekam na pierwszy raz czy to sex czy masturbacja.
 

sylvex

New member
ja mailem tez zabieg po 30sce - stulejka nabyta - obrzezanie czesciowe
z sexem to zaczekaj az wszystkie szwy wypadna i sie zagoi - ok miesiaca od zabiegu i nie czytaj kiedy inni zaczeli bo kazdy ma inaczej obserwuj swojego malego lub ew. idz do lekarza
przez pierwsze dni mialem straszne wzwody nocne i polucje - pierwszy raz po kilunastu latach - poczulem sie jak nastolatek
pierwszy raz zwalilem sobie sam chyba po 3 tygodniach ale musialo byc tam wszystko bardzo opuchniete bo malo sufitu nie zachlapalem taki byl rozprysk

najgorze sa faktycznie mysli o sexie - tzn jego braku, bralem tabletki calms ale nie wiem czy to pomaga
 

Bru

New member
nie ma źle pierwsza masturbacja była po tak długim czasie :) sex również :) jestem zadowolony.Choć przyznam że masturbacja to nie to co kiedyś ( widzę wiele pozytywnych tego stanu rzeczy plusów)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Co powinien prawdziwy mężczyzna Męskie sprawy 5
K Mężczyzna 45+ i jego zdrowie Inne 0
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4

Podobne tematy

Do góry