• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Metoda ESWT

emjot

Active member
Czy ktoś z Was korzystał z metody korekcji skrzywienia penisa metodą fal uderzeniowych ESWT? W Internecie ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie poza tymi zachwalającymi przez lekarzy i kliniki, gdzie takie zabiegi wykonują. Poza tym, że jest nieinwazyjna, bezbolesna można przeczytać niemal w każdej wzmiance, natomiast o efektach, szczególnie długofalowych, już gorzej.
Wiem, że metoda ta głównie skierowana jest do osób borykających się z chorobą Peyroniego, a także w poprawie ukrwienia i mocniejszych erekcji. Nie jest jasne do końca jak te fale mogą pomóc w skrzywieniu, które prawdopodobnie nie jest następstwem choroby.
Zastanawiam się na tym, ponieważ skrzywienie mam przeszkadzające, a po obrzezaniu jest jeszcze większe.
 

eRKa

Member
Wiem, że metoda ta głównie skierowana jest do osób borykających się z chorobą Peyroniego.

Nie głównie ale wyłącznie. Fale te rozbiją twardą płytkę, która dotyczy tylko choroby Peyroniego.
Jeśli ją masz to seria takich zabiegów przynosi efekt i skrzywienie ulega zmniejszeniu. Jeśli skrzywienie masz wrodzone nic Ci to nie da.
 

Podobne tematy

Do góry