• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja

Thor123

New member
Cześć. Mam 21lat i jestem uzależniony od walenia. Potrafię to robić kilka razy dziennie z nudów i nie panuje nad tym, wiem brzmi to dziwnie. Moja dziewczyna nie była nigdy jakoś do tego mocno źle nastawiona. Ale gdy się dowiedziała o częstotliwości to była bardzo zła. Jakiś czas temu wpadła na pomysł pasa cnoty dla mnie. Nosi ktoś może klatkę na penisa? Jakie odczucia? Wiem że ona się nie podda jeśli nie znajdę innego rozwiązania a już wiele razy próbowałem. Jakieś pomysły ?
 

Wah

Member
Tylko nie zawsze takie porady w stylu żebyś się zajął sportem są dobre w takich przypadkach bo z własnego doświadczenia Ci napisze, że ja odkąd uprawiam sport, siłka i podobne to moje libido znacznie wzrosło i dużo bardziej mi sie chce niż wcześniej. Nie żebym odczuwał, że też mam problem z uzależniem ale jakbyś myślał żeby zająć się sportem to też weż to pod uwagę. Na pewno po treningu na siłowni w jakiś sposób podnosi się poziom testosteronu a on wpływa również na popęd.
 

toastt

Well-known member
Idź może do lekarza seksuologa (raczej radziłbym unikać seksuologa bez dyplomu lekarza - bo on nie może wypisać leków), to Cię (mam nadzieję) zdiagnozuje, poprowadzi i ewentualnie włączy leki obniżające popęd. Pas cnoty to półśrodek moim zdaniem i dodatkowo łatwo przy czymś takim złapać infekcję przy obecnych upałach. Najważniejsze to żebyś ułożył to sobie w głowie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9
X Plastyka wędzidełka a masturbacja Krótkie wędzidełko 6
P Masturbacja Inne 1

Podobne tematy

Do góry