• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mam stulejkę i chcę jak najszybciej poddać się operacji

stulejman21

New member
Niestety męczę się z tym paskudztwem od ponad 2lat... Nie będę się za wiele rozpisywał na ten temat, ale bardzo chciałbym jak najszybciej się tego pozbyć.
Nie pozwolę by choroba przekreśliła moje szanse na miłość, bo za bardzo mi na tym zależy. Dlatego chcę jak najszybciej odzyskać sprawność i znów czuć się jak normalny facet. Nie wstydzić się i być pewnym siebie.

Niestety, za miesiąc mam bilet na wylot na wakacje. Chciałbym uwinąć się z operacją i tu moje pytania.

1. Jak długo mniej więcej trzeba czekać na operację po wizycie u urologa ze skierowaniem NFZ?

2. Ile czasu może upłynąć między zapisaniem się do lekarza prywatnego, a wykonaniem zabiegu częściowego usunięcia napletka?
 

fogstulej

New member
Nie wiem jak na NFZ, ale prywatnie to najczesciej dzień po albo nawet i do ręki to robią. Jeśli chodzi o uwiniecie sie z pełnym zagojeniem sie ran w miesiąc to miałbym tu pewne watpliwości. Zależy od zabiegu, twoich predyspozycji do gojenia się ran no i pogody... Trzeba wziąć poprawke na to ze upłay troche 'przeszkadzają' w gojeniu sie ran.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry